reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj ja już was dzisiaj nie ogarnę ;) @martula1985 - ja jak bym miała w domu detektor i nie mogłabym go używać to bym chyba zwariowała :D

@mavika - ja też mam ten, tylko tą nową wersje z aplikacją, dzięki której widzę też tętno i mam jego wykres.

@Paraplu - możemy razem zazdrościć, bo ja też blada jak ściana i też mnie nieraz pytają czy nie jestem chora :D cudnego masz tego psa, przesłodki.

@AlexF - mi się zazwyczaj łatwiej otworzyć przed obcymi ludźmi, bo bliscy to mnie uważają za twardzielke, co nie do końca jest prawdą :) my tu się możemy głaskać nawzajem, bo po to też jest to forum, więc nie krępuj się :) przesyłam ci wirtualnie trochę dobrej energii, ja mam jej od jakiegoś roku dużo więc się dzielę ;) [emoji173]
 
reklama
Współczuje. Ja zawsze dziewczyny uprzedzam o szczepieniu kilka dni wcześniej, później przypominam w dany dzień. Nigdy nie mówię, ze nie będzie bolało, bo nie kłamie dzieciom. Kończy się tak, ze dzielnie wchodzą, ewentualnie kilka łez poleci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Tak nalezy postepowac. Zgadzam sie z Toba. U nas w ten sposob by nie przeszło. Kilka dni wcześniej taka informacja to samobójstwo dla mnie samej. Marudzenie 24h× kilka dni, histeria z samego rana w sądny dzien. Nigdy nie mowie, ze będzie bolało, bo absolutnie pod żadnym pozorem nie wolno takich słów używać w takim momencie. Wprowadzaja tylko nie potrzebne zamieszanie. Dzieciak juz będzie czujnie wyczekiwal na ten ból co to ma go niby nie czuc[emoji23]uważam, że personel medyczny powinienem byc przeszkolony w kwestii podejścia do dziecka od strony psychiki malego pacjenta. Zupełnie panie piguły nie potrafią reagować. Czasami wole żeby robiły swoje i nic nie mówiły do moich dzieci i ta działkę do załagodzenia sytuacji pozostawiły mnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak nalezy postepowac. Zgadzam sie z Toba. U nas w ten sposob by nie przeszło. Kilka dni wcześniej taka informacja to samobójstwo dla mnie samej. Marudzenie 24h× kilka dni, histeria z samego rana w sądny dzien. Nigdy nie mowie, ze będzie bolało, bo absolutnie pod żadnym pozorem nie wolno takich słów używać w takim momencie. Wprowadzaja tylko nie potrzebne zamieszanie. Dzieciak juz będzie czujnie wyczekiwal na ten ból co to ma go niby nie czuc[emoji23]uważam, że personel medyczny powinienem byc przeszkolony w kwestii podejścia do dziecka od strony psychiki malego pacjenta. Zupełnie panie piguły nie potrafią reagować. Czasami wole żeby robiły swoje i nic nie mówiły do moich dzieci i ta działkę do załagodzenia sytuacji pozostawiły mnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Współczują raz jeszcze...my mamy świetne Panie pielęgniarki...co do bólu- nauczy tylko tego, ze jak dziecko pyta czy będzie bolało- mama powie, ze nie a będzie- nauczy dziecko tego, ze mama mnie oszukała, co w konsekwencji uczy tego, ze nie do końca można ufać własnej matce. To tylko moje zdanie. Każda Matka zna swoje dziecko najlepiej i robi to co dla Niego najlepsze, wiec proszę nie obraź się na moje podejście- tak jak ja nie mam zamiaru negować Twojego [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Współczują raz jeszcze...my mamy świetne Panie pielęgniarki...co do bólu- nauczy tylko tego, ze jak dziecko pyta czy będzie bolało- mama powie, ze nie a będzie- nauczy dziecko tego, ze mama mnie oszukała, co w konsekwencji uczy tego, ze nie do końca można ufać własnej matce. To tylko moje zdanie. Każda Matka zna swoje dziecko najlepiej i robi to co dla Niego najlepsze, wiec proszę nie obraź się na moje podejście- tak jak ja nie mam zamiaru negować Twojego [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB

Boszzzz czytam teraz co napisałam i tyle razy napisałam uczy ze wyszło z tęgi masło maślane, ale mam nadzieje, ze zrozumiałe [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Współczują raz jeszcze...my mamy świetne Panie pielęgniarki...co do bólu- nauczy tylko tego, ze jak dziecko pyta czy będzie bolało- mama powie, ze nie a będzie- nauczy dziecko tego, ze mama mnie oszukała, co w konsekwencji uczy tego, ze nie do końca można ufać własnej matce. To tylko moje zdanie. Każda Matka zna swoje dziecko najlepiej i robi to co dla Niego najlepsze, wiec proszę nie obraź się na moje podejście- tak jak ja nie mam zamiaru negować Twojego [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Nie zrozumiałas mnie. Nie chodzi mi o to żeby mówić, że nie będzie bolało. Lecz o to, że podczas przygotowań przed nakluciem powinno się odwracać uwagę dziecka, a nie rozpoczynać nieszczesna iniekcję od slow: nie będzie bolało. Te słowa włączą u dziecka pewien mechanizm ale to już wykład w zasadzie z psychologii wiec nie będę tematu rozwijała.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mojemu obiecuję że dostanie nagrodę jak będzie dzielny i w sumie to zawsze ewentualnie jakaś jedna bezglosna łza popłynie :)
 
Nie zrozumiałas mnie. Nie chodzi mi o to żeby mówić, że nie będzie bolało. Lecz o to, że podczas przygotowań przed nakluciem powinno się odwracać uwagę dziecka, a nie rozpoczynać nieszczesna iniekcję od slow: nie będzie bolało. Te słowa włączą u dziecka pewien mechanizm ale to już wykład w zasadzie z psychologii wiec nie będę tematu rozwijała.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To fakt zle zrozumiałam...słowo pisanie gorzej przekazać [emoji6] zgadzam się z Tobą w 100%


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
@Chrząszczyk nazywa sie Poppi oraz Popuś, Popencjusz, Księżniczka Jęczybuła, Gnom, Cholera, Sęp, Smród, Szczerbol i wiele wiele innych :) na wszystkie reaguje [emoji85][emoji23]

A nie przepraszam, na te wyzej reaguje jak ma ochote. Jedyne slowo na jakie reaguje ZAWSZE to "masz" [emoji85][emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry