reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byli według statystyk Ministerstwa i do tej pory się chwalą że są najlepsi bo więcej takich statystyk nie ma. Jednak jak pogrzebać to te statystyki w Polsce to pic na wode niestety...
Tak czy inaczej zła jestem na siebie bo podeszłam do nich nie jak plącący kupę kasy i wymagający klient tylko jak "dziewczynka z zapałkami" biedna, przerażona i blagująca o pomoc...
Kochana ale myślę że każda z nas za pierwszym razem taka była. Nie chcę nawet myśleć jak się czujesz ale musisz być silna. jutro na spokojnie pogadaj z dr M, mi robił transfer i też bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobił a jak nie będziesz zadowolona to może spróbuj jeszcze u dr Piekarz Adamczyk
 
Dzięki za odzew;) Novum...też rozważam...Dziewczyny..może któraś coś podpowie??;)
Hej. Ja nie polecam Salve w Łodzi. Mam strasznie złe doświadczenia z początku leczenia. Z każdej wizyty wychodziłam z płaczem. Polecam za to bardzo Gamete w Łodzi- chyba jest 2 w Polsce na rankingu. Mam z niej 2 śliczną dwulatke z pierwszego podejścia ivf. Teraz staramy się o rodzeństwo. Pozdrawiam i życzę powodzenia. :)
 
Kochana ale to bez sens na zlosc podejde teraz bez przerwy zrozum ze nawet te 150j hormonow to byl wielki szok dla organizmu. Pierwsza stymulacja przy amh ktore jest w normie zawsze jest na malych dawkach ja tez 1 mialam tylko na menopurze 75 zadna klinika przy pierwszej stymulacji nie da ci dawki 200 i wiecej.
Odetchnij uspokuj sie i dokladnie to przemysl. Bo to ze twoj organizm nie odpocznie od stymulacji moze miec negatywny skutek przy nastepnej i tylko stracisz szanse

Ja przy pierwszej stymulacji mialam 200 gonapeptylu i 75 menopuru wiec chyba jednak sa takie kliniki. Mam endometrioze, ktora uposledza komorki wiec dawka byla wieksza. Efekt 9 komorek, 6 dojrzalych, jedna przetrwala i dzieki niej mam corcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostałam w pierwszej stymulacji 225j Menopuru. I tak nic to nie dało. Ten menopur chyba na słabe jajka jest nieodpowiedni widzę..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Biedna... operacje, jeden jajnik, pozamaciczna i ivf... eh... oby ivf bylo szczesliwe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana pierwsza operację miałam w wieku 18 lat usunęli mi jajnik razem z jajowodem miałam dużą torbiel i jajowod się skręcił w wieku 22 lat ciąża pozamaciczna jajowodowa usunęli w lipcu a w grudniu miałam usuwane zrosty miednicy mniejszej i żyje nie poddałam sie chociaż bardzo ciezko zniosłam stratę tej ciąży Ale te przeżycia dały mi siłę do walki o myślę pozytywnie co ma być to i tak będzie ja mam tylko taki wpływ ma to ze się nie będę denerwować mam wspaniałego męża normalnie anioł podchodzimy do tego na spokojnie o wszystkim rozmawiamy i czekamy jak pęcherzyki ładnie urosną teraz wizyta w poniedZiałek; )
 
Też uważam że to dużo lepsza opcja niż sytuacja w jakiej ja jestem. Wolę hiperkę ale i świadomość że tam na mnie czekają i mam możliwość wielu prób z jednej stymulacji niż zero szans...
Ale widzisz nie zawsze duza ilosc komorek rowna sie duza ilosc pozostajacych zarodkow
 
reklama
Do góry