reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Bogini bardzo mi przykro ,daj sobie trochę odpocząć psychicznie wypłacz się i musisz walczyć dalej z podwójną siła :)
ja nie wiem czy robić bete czy czekać na @ dr stwierdził że 18 powinnam mieć owulacje czy była to nie wiem, wiem tylko że w piątek było po jak trafiłam do szpitala i to starania były naturalne a najlepiej nie wiem kiedy zrobić bete zastrzyku nie miałam bo dr stwierdził że nie ma sensu bo nie urosną jak było 5 małych . co myślicie ?
 
Bogini bardzo mi przykro ,daj sobie trochę odpocząć psychicznie wypłacz się i musisz walczyć dalej z podwójną siła :)
ja nie wiem czy robić bete czy czekać na @ dr stwierdził że 18 powinnam mieć owulacje czy była to nie wiem, wiem tylko że w piątek było po jak trafiłam do szpitala i to starania były naturalne a najlepiej nie wiem kiedy zrobić bete zastrzyku nie miałam bo dr stwierdził że nie ma sensu bo nie urosną jak było 5 małych . co myślicie ?
Dziękuję [emoji5] beta podobno wychodzi juz tydzień po owu

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! W ubiegłym tygodniu miałam wizytę u nowego lakarza. Dał nadzieje na naturalne poczęcie. Zlecil dodatkowe badania mężowi a mi kazał powtórzyć amh. I tu wielkie zaskoczenie po ok 6 miesiącach od poprzedniego badania amh spadło z 1.15 do 0.55. Czekam jeszcze na wyniki męża i będę dzwonić do lekarza. Troszkę podłamałam się tym wynikiem.
 
Gratuluje!!!! [emoji7] a robilas bete??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, jutro ide wiec ciekawa jestem. Nie wytrzymałam i zrobiłam wiec HCG musi byc najniżej 25 bo taka ma czułość wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:):):) nie wierze do tej pory!!!! Dopóki krew mi nie pokaże to chyba nie uwierzę!;)
 
reklama
Do góry