reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak dziewczyny poprzez "wyslij plik" i s ukscie gdzie z kom są zapisane wasze fotki. Czasem może być komunikat że plik=zdjęcie jest za duże i wtedy pierwsze musicie zmniejszyć rozmiar :)
Dobranoc :*
 
Hej dzień dobry; )

Ja już na nogach miałam nadzieję że mi ładnie wyschnie wszystko co wczoraj wypralam ale lipa no bo wywiesilam wszystko niby wczoraj na balkon ale zaczęło padać to przewiesilam do domu i trochę tego jest jakoś poskladalam na pół i pomiescilam ale nie wyschlo.

No nic pije kawkę mąż pojechał w trasę. W sobotę do wieczora muszę tort odebrać jak mi nie wróci mąż jutro w miarę przed wieczorem to muszę kombinować jakis transport dla tortu bo jak pójdę sama z młodym to mogę go nie donieść jak będzie ciepło bardzo .

No i dziś tak obiad mam zrobiony mama mi wczoraj nagotowala zupy (nie ma to jak mamusia pomocna ) ;) .

Barszczyk czerwony będzie tylko dogotuje ziemniaki i okrasze cebulką.
W pn wstajemy około 5 i jedziemy po drodze do Krakowa jeszcze a na 16 mamy być na miejscu w górach, zrobimy po drodze zakupy spożywcze sobie jedziemy my we troje i pieciosobowa rodzinka męża brat z żoną i córkami.

No a w niedziele przyjadą gości a my mamy dwie klitki nie wiem jak się pomieścimy sami chrzestni z dziecmi to już 10 osób :D .

Ale brat męża chyba sobie odpuści i da prezent w poniedziałek no to tak będzie mój tata i mama teście i chrzestna z trojgiem dzieci.To jakoś damy radę chyba.

U uuu uuu ale się rozpisałam lecę na śniadanie miłego dnia dziewczyny.
 
Hej dzień dobry; )

Ja już na nogach miałam nadzieję że mi ładnie wyschnie wszystko co wczoraj wypralam ale lipa no bo wywiesilam wszystko niby wczoraj na balkon ale zaczęło padać to przewiesilam do domu i trochę tego jest jakoś poskladalam na pół i pomiescilam ale nie wyschlo.

No nic pije kawkę mąż pojechał w trasę. W sobotę do wieczora muszę tort odebrać jak mi nie wróci mąż jutro w miarę przed wieczorem to muszę kombinować jakis transport dla tortu bo jak pójdę sama z młodym to mogę go nie donieść jak będzie ciepło bardzo .

No i dziś tak obiad mam zrobiony mama mi wczoraj nagotowala zupy (nie ma to jak mamusia pomocna ) ;) .

Barszczyk czerwony będzie tylko dogotuje ziemniaki i okrasze cebulką.
W pn wstajemy około 5 i jedziemy po drodze do Krakowa jeszcze a na 16 mamy być na miejscu w górach, zrobimy po drodze zakupy spożywcze sobie jedziemy my we troje i pieciosobowa rodzinka męża brat z żoną i córkami.

No a w niedziele przyjadą gości a my mamy dwie klitki nie wiem jak się pomieścimy sami chrzestni z dziecmi to już 10 osób :D .

Ale brat męża chyba sobie odpuści i da prezent w poniedziałek no to tak będzie mój tata i mama teście i chrzestna z trojgiem dzieci.To jakoś damy radę chyba.

U uuu uuu ale się rozpisałam lecę na śniadanie miłego dnia dziewczyny.
To zapowiada się ciekawy weekend :D
U nas tez coś się kroi. Tak na pożegnanie dluuugich wakacji.
 
Cześć kobitki moje :*

Wczoraj opadłam z sił , żeby Was nadrobić :) wróciliśmy po 17stej i poszłam sprzątać do siebie wymyłam wszystkie podłogi parapety itd , przyszliśmy koło 21 jeszcze mówiłam nowennę , później w końcu bara bara i poszłam spać :D wstałam dziś po 9 xD Dzisiaj jeszcze muszę reszte okien umyć a po południu mam zdjęcia .
@roki_1991 juz teraz coraz częściej tam przebywam , zaczynam się przyzwyczajać :)
Każda z nas ma taki dzień ,że jest bardzo żal ... będzie dobrze :*
@Calineczka24 dobrze , że dbają o Ciebie :) podobno ból głowy w ciąży jest normalny ;/ pij dużo wody . Współczuję ,ze masz takie problemy z mieszkaniem ;/
@ivvonka clexane rozrzedza krew i nie robią się skrzepy
@witch84 mimo pogody udanych wakacji :)
@mamcia2014 uwielbiam góry...zazdroszczę :) ulala będzie impreza rodzinka się zejdzie , ja lubię ale później zmęczona jestem po takich spotkaniach :)
Też właśnie idę pranko rozwiesić :D
@nafoczka nasza admin bardzo miły głosik ma , taka przyjemna kobitka :) a Ty możesz czuć się dumna i wyróżniona :*
@Funia90 jaki avatar ! ja patrzę w powiadomienia co to za usta , kto to :D fajny , nie ominę ani jednego Twojego posta :* jak się czujesz ? wyczytałam ,że mdłości dają o sobie znać biedactwo :* a kiedy masz teraz wizytę ? :)
@...Margotka9022... gdzie się podziewasz ? :) jak się czujemy ?
 
Witam się i melduję, że żyję ;)
Kończymy 30tc, czas płynie coraz szybciej. Wyprawka na finiszu :) Pogoda okropna @witch84 ja do morza mam około 80 km, więc mamy podobnie z pogodą, chociaż dzisiaj juz ze 4 h nie pada :p
@mamcia2014 zazdroszczę urlopu. Uwielbiam góry! Co roku jeździmy z m do Zakopca i śmigamy po naszych pięknych Tatrach. W tym roku ze względu na ciążę pojechaliśmy do Karpacza, ale to nie to samo ;) Udanego wypoczynku i naciesz oko widokami.
@nafoczka foczunia jaa też bym chętnie obejrzała filmik z Twoim udziełem :) powrotem do pracy się nie przejmuj, silna babka jesteś, to postawisz towarzystwo do pionu :)
@MisiaMonisia gratuluję :) Super, że ustaliliście datę ślubu :) Co do sukienki, to najlepiej przymierzyć, wysłać nam zdjęcia i doradzimy :)
Nieustannie trzymam kciuki za staraczki i za nasze mniejsze fasolki :) @Olasec kurczę przykro mi, dobrze że masz Misia to zawsze trochę łatwiej się pogodzić ze stratą, no i możesz od razu się starać.
@agatush co tam u Ciebie?
 
reklama
Baslan zamierzam chlonac każda chwilę; )

No udało mi się wytrzeć kurze a przy młodym to sukces ;) zostały podłogi ale to jak mąż wróci i go ogarnie bo mi postepluje całą podłoge a wieczorem jak pójdzie spać łazienka i kuchnia.
Nie lubię sprzątać na raty denerwuje się i chodzę jak osa lubię najbardziej sprzątać jak mały idzie na spacer z tata albo jak śpi.

Przyjedzie tesciowa czyli najwyższa izba kontroli czystości ona jest bardzo pedantyczna i uwielbia porządek ale nie przesadzam sprzątanie jak sprzątanie a jak coś tam dojrzy to trudno przy dziecku niestety nie zawsze jest czas na porządki generalne.
 
Do góry