reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki kosmetyk dla suchej skóry noworodka??

oj tak eloderm ten krem jest genialny, ale warto zaznaczyć że krem aktywny jest zalecany do małych powierzchni ciała jak twarz bądź zgięcia, łokcie kolanka najbardziej narażone na wysuszenie. My jeszcze stosujemy do dupci naszej niuni i rzeczywiście wreszcie brak jakichkolwiek zaczerwienień, które niestety pojawiały się przy naszym dwa razy droższym kremie(nie chce robić antyreklamy dlatego nie podam nazwy). Nie miałam okazji by użyć zwykłego kremu mamy jeszze balsam smarujemy raz dziennie po kąpieli. Jak ten zwykły krem też taki fajny ??
 
reklama
Dziewczyny! U nas też świetnie sie sprawdził właśnie Eloderm. Ja sama podkradam córce i stosuje na twarz. Jej smaruje zgiecia w kolankach, łokcie. Pani nam poleciła w aptece. Do tego dokupiłam emulsję do mycia ciała, szampon do włosów , bo pojawily się takie suche plamy na główce i ostatnio balsam. Wszystkiego używam, bo naprawde pomaga.
 
My też używamy Elodermu od pierwszej kąpieli i nie mamy żadnych problemów ze skórką. Bardzo fajna jest emulsja wystarczy odrobina do wanienki żeby skóra była nawilżona i gładka, nawet nie potrzeba potem smarować oliwką czy balsamem.
 
witam,czy ktoś zna kosmetyk godny polecenia dla niemowlaka?Mój synek ma 2 tygodnie prubujemy i zmieniamy oliwki,kremi bo żadna mu nie pasuje:no:ma suchutka skóre że aż mu schodzi miejscami,boję się czekać i chyba trzeba się wybrać do lekarza ale nie chętnie tam ide bo co dzwonie z pytaniem(to moje pierwsze dzidzi i wiadomo człowiek się martwi czasami rzeczami błachymi ale nie wiemy czy są one bez znaczenia czy nie!)to daje mi do zrozumienia że znów wymyślam.Podobnie było z pytaniem o wizyte z maluchem jak inny lekarz powiedział mi że w 3 tygodniu powinien być maluch zważony czy przybywa na wadze,stwierdził że jeśli się nic nie dzieje innego to mam siedzieć w domu:eek:,sama już głupieje...
Dzień dobry! Zdecydowanie warto wypróbować dermokosmetyków Oillan. Jako jedyne emolienty dla niemowląt mają w 100% naturalny skład – pozbawione są wszelkich substancji potencjalnie drażniących, tj. barwników, SLS/SLES, kompozycji zapachowej. Można je stosować już od 1. dnia życia dziecka, aby wspomóc naturalny, prawidłowy rozwój skóry oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów skórnych w przyszłości. Ich skuteczność i bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach z udziałem alergików.

Całą gamę produktów niezbędnych do mycia i pielęgnacji niemowląt można kupić w aptekach (ich dostępność można sprawdzić na stronie www.ktomalek.pl). Zapraszam również na naszą stronę internetową www.oillan.pl, gdzie znajdzie Pani również więcej informacji o produktach oraz informacje o naszej akcji promocyjnej - za zakup dowolnych produktów z linii Oillan Baby lub Med+ za co najmniej 70 zł pierwsze 3000 osób, które wyśle paragon, otrzyma kod na zakupy 70 zł na podukty Oillan w sklepie kosmetykiaa.pl. Dla osób, które otrzymają taki kod, organizowany jest dodatkowy konkurs, zachęcam do wzięcia udzialu w akcji.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, zachęcam również do kontaktu pod adresem: oillan@oillan.pl
Online Ekspert marki Oillan
 
My z kolei używamy Nivea żel do skóry i włosów. Synek nie miał żadnych podrażnień skóry a stosujemy codziennie nawet z myciem główki bo ma długie już włoski.
Z czystym sumieniem polecam. pozdrawiam
 
My mielismy niesamowity problem z doborem kosmetykow dla Igorcia :( Wiekszosc go podrazniala, uczulala, a my siegalismy po kolejne marki kosmetykow, az wkoncu padlo na Nivea Baby. Byl to lagodzacy zel do mycia ciala i wlosow. Bardzo przyjemny sklad, zadnych podraznien na ciele mojego synka i bardzo przyjemny zapach :)
Teraz czekamy na slonko i bedziemy testowac kremik z filtrem-Nivea Baby Sun.
 
Nie jestem przekonana do firm drogeryjnych. Z racji składu. Polecam poczytać sobie o składach kosmetyków. W sieci są rózne zestawienia tego co zawierają poszczegolne kremy dla dzieci ( nie jest to takie trudne).
Dla córki kupuję kosmetyki Emolium, są to kosmetyki dostosowane do cery atopowej, jednak można je stosować u wszystkich:
cudownie nawilżają
są dostepne w praktycznie każdej aptece
oraz w zestawieniu z wydajnością cena jest naprawdę rewelacyjna
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam,czy ktoś zna kosmetyk godny polecenia dla niemowlaka?Mój synek ma 2 tygodnie prubujemy i zmieniamy oliwki,kremi bo żadna mu nie pasuje:no:ma suchutka skóre że aż mu schodzi miejscami,boję się czekać i chyba trzeba się wybrać do lekarza ale nie chętnie tam ide bo co dzwonie z pytaniem(to moje pierwsze dzidzi i wiadomo człowiek się martwi czasami rzeczami błachymi ale nie wiemy czy są one bez znaczenia czy nie!)to daje mi do zrozumienia że znów wymyślam.Podobnie było z pytaniem o wizyte z maluchem jak inny lekarz powiedział mi że w 3 tygodniu powinien być maluch zważony czy przybywa na wadze,stwierdził że jeśli się nic nie dzieje innego to mam siedzieć w domu:eek:,sama już głupieje...
Moja kruszynka miała cały naskórek suchy i się złuszczal p. Pediatra kazała kupić OillanMed już po pierwszym zastosowaniu widać było poprawę. Teraz mała ma już 6 Msc i profilaktycznie kąpię ja w tym 2 razy w tygodniu. Dodam że w skład wchodzi ponad 80 % cieklej parafiny
 
Do góry