reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

@black_cherry W sobotę stuknie nam 40 tydzień, ja mam powera, ciągle ćwiczę w szkole rodzenia, chodzę na miasto i zakupy, z nudów mieszkanie lśni, tylko synek nie chce współpracować i ciągle siedzi w brzuchu.. :D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga wow,, tylko pozazdroscic takiego powera :p
i do szkoły rodzenia jeszcze smigasz? :p
brawo.
a mowia ze to dziewczynki uparte i nie spiesza sie z przyjsciem na swiat.

dawno nie zagladałam wiec moze juz sie rozpakowałas? :)
daj znac koniecznie.
 
Aga wow,, tylko pozazdroscic takiego powera [emoji14]
i do szkoły rodzenia jeszcze smigasz? [emoji14]
brawo.
a mowia ze to dziewczynki uparte i nie spiesza sie z przyjsciem na swiat.

dawno nie zagladałam wiec moze juz sie rozpakowałas? :)
daj znac koniecznie.
Tak! 17 sierpnia urodził się z Tymon! Opieka w USK podczas porodu rewelacyjna! Później różnie.. Zależy jaka zmiana [emoji14] jedzenie okropne! Hihi ;)
Tymon urodził się sn, 56 cm i 3400g :)
Na porodówkę trafiłam o 13 no i tak do 20:25.. Było ciężko, ale ból zapomina się z chwilą pierwszego spojrzenia na dziecko.. [emoji7]
Jesteśmy już w domku i nacieszyć się nie mogę moim skarbem!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- gratulacje i dużo zdrówka Wam życzę. Ja czuję tylko jak dzieci ruszają się w brzuchu i czasami tak się chce je przytulić, ale najlepiej żeby siedziały jak najdłużej i nie były wcześniakami :-)
 
To ja od razu polecę Wam "Miętowe Studio" - fotografia dziecięca. Trafiłam na babkę przypadkiem, nie ukrywam, że nie chciałam wydać majątku na sesję niemowlęca i się trafiło! Genialna babka na odpowiednim miejscu, zdjęcia wychodzą wspaniałe, jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Ogromny plus to poświęcenie tyle czasu ile trzeba, bo niektórzy mówią "sesja trwa 2h" a dziecko zanim zaśnie do zdjęć to czas leci.. No i miliard dekoracji, koszy, mis i całej reszty dla maluszka ;)

@Blanla8 Bliźniaki tak? ;) Jak się czujesz? Imiona wybrane? ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam 24 lata i rodze w kwietniu 18r. Jestem z okolic Białegostoku ;)
U mnie dopiero początek ciąży bo 9 tydzień. Mloda i niedoswiadczona mam pare pytan. Podobno z poradami w Białymstoku ciężko i to mnie trochę martwi. Moja lekarz jest na NFZ i nie leczy w szpitalu. To może być problem przy porodzie? Słyszałam ze dobrze mieć lekarza który pracuje tez w szpitalu? Który szpital lepszy i dlaczego?
 
@Lilumi mi w szpitalu USK rodziło się super. Położne genialne, bardzo pomocne. Fakt, miałam tam lekarza ale nie było go przy porodzie :) Nie martw się, nie odeślą Cię bo nie prowadzą twojej ciąży.. ;) No chyba, że w szpitalu nie będzie wolnej porodówki, to każdego odeślą.. Ale to jakieś skrajne przypadki :)
Puki co ogromne gratulacje, życzę dużo spokoju i bezobiawowego przejścia przez ciążę! Jak masz jakieś pytania albo chcesz pogadać to pisz. Mało nas tu ale zawsze ktoś znajdzie chwilę i odpisze ;)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga dziękuję :) Malo fakt ale dobrze pogadac z kims z okolic ;) A powiedz mi co ze szkołą rodzenia? Jest taka w Białymstoku? Warto iść? Jest płatna czy bezpłatna?
 
Aga dziękuję :) Malo fakt ale dobrze pogadac z kims z okolic ;) A powiedz mi co ze szkołą rodzenia? Jest taka w Białymstoku? Warto iść? Jest płatna czy bezpłatna?
Szkoła rodzenia na Bema! Genialna, wspaniała, darmowa! :D będę ją zachwalać ile się da :) zapisujesz się po 21 tc. W "pakiecie" masz 8 dni wykładów ze specjalistami, 2 ćwiczenia praktyczne z kąpieli noworodka i porodu rodzinnego, naukę parcie pod koniec ciąży, położne i fizjoterapeutkę z ogromem wiedzy i ćwiczenia gimnastyczne, które one prowadzą. Chodziłam na nie do samego końca ciąży (2/3 razy w tygodniu) i trochę mi ich brakuje.. :) Polecam!

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A w internecie znalazlam info ze zamknięte na stałe :/ Skoro tak super no to sie zapisze, przyda sie bo to pierwsze dziecko i bede spokojna jak z kims pogadam i czegos sie naucze ;)
 
Do góry