reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętokrzyskie mamy 2018

maajla

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Lipiec 2017
Postów
60
Hej Mamuśki :)

Czy znajdują się na tym forum, mamy z województwa świętokrzyskiego, które będą rodziły w 2018 roku ? :)
 
reklama
Ja jestem z Połańca, do Kielc mam 90 km.... :) a rodzić będę raczej w Mielcu :)

Jak samopoczucie? :)
 
U mnie w porządku dziekuje. [emoji4] nie mam juz zadnych dolegliwosci. A w sumie to oprocz sennosci to nic mi nie bylo. [emoji4] tylko z waga mam problem bo juz 4 kg do przodu....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w porządku dziekuje. [emoji4] nie mam juz zadnych dolegliwosci. A w sumie to oprocz sennosci to nic mi nie bylo. [emoji4] tylko z waga mam problem bo juz 4 kg do przodu....

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też tylko senność, ale pracuję od 7:30 do 15:30 iii leedwo żyję :p Waga też mi już poszła do góry, brzuszek powoli rośnie :) wczoraj byłam na badaniach, a 12 idę znowu do gina, ciekawe co wyjdzie :) mam nadzieję, że wszystko ok :)
 
Ja 14 mam wizyte. Tez jestem bardzo ciekawa jak tam maluszkowi sie zyje u mnie w brzuszku. [emoji6] a wolalabys chlopca czy dziewczynke?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wolałabym chyba dziewczynkę, ale coś czuję, że będzie chłopak :p chociaż wszystko jedno szczerze mówiąc, oby było zdrowe :) a Ty ?

Robiłaś już jakieś zakupki? :)
 
Do góry