reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

latopic - najlepsze lekarstwo na skazę

Tak wiem ze steryd lekarz kazał malutka ilość stosować przez tydzień,po wyskoczenie wysypki byłam dzisiaj w szpitalu i tez kazał kontynuować do 7 dni , bo wczoraj go odstawiłam. Podobno ten 1% jak już bardzo trzeba jest Ok dla niemowląt.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A może to alergia?


Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
reklama
Ten czerwony placek na buzi pęka ,wyglada jak zmiany przy egzemie ale ta wysypka wyglada mi właśnie na alergie tym bardziej ze schodzi w dół na klatkę piersiowa i brzuszek dziecka. W szpitalu nawet pielęgniarka mówiła ze to wygląda jak alergia ale p doctor z daleka stwierdziła ze egzema i nie ma dyskusji . Najgorsze to ze małego swędzi i mimo krótkich paznokietkow rozdrapuje te krostki, nic przeciw świądowego nie dała mówiąc ze jak natłuszcze skore to przestanie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ten czerwony placek na buzi pęka ,wyglada jak zmiany przy egzemie ale ta wysypka wyglada mi właśnie na alergie tym bardziej ze schodzi w dół na klatkę piersiowa i brzuszek dziecka. W szpitalu nawet pielęgniarka mówiła ze to wygląda jak alergia ale p doctor z daleka stwierdziła ze egzema i nie ma dyskusji . Najgorsze to ze małego swędzi i mimo krótkich paznokietkow rozdrapuje te krostki, nic przeciw świądowego nie dała mówiąc ze jak natłuszcze skore to przestanie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój puki jadł to co go uczulalo to tak samo wysypka na ciele(drapal ja) i taki suchy wypukły czerwony placek na buzi. Nie je, skóra idealna. A smarowalas Bóg wie czym,dopuki diety nie zmienilam nie było żadnej poprawy.

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Mój tylko na piersi, nie wiem czy odstawić nabiał bo już i tak bardzo mam okrojona diete
A lekarz mówił w szpitalu żeby jeść dalej to samo, skoro przez 5msc nie szkodziło.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój tylko na piersi, nie wiem czy odstawić nabiał bo już i tak bardzo mam okrojona diete
A lekarz mówił w szpitalu żeby jeść dalej to samo, skoro przez 5msc nie szkodziło.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To różnie z tym bywa, mojemu zacząła się rozkręcać koło 9-10msc. Warto przetestować choćby przez tydzień ,może akurat;)

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
To różnie z tym bywa, mojemu zacząła się rozkręcać koło 9-10msc. Warto przetestować choćby przez tydzień ,może akurat;)

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]

Chyba tak zrobię , chociaż na tydzień -jutro jeszcze omówię to z lekarzem- dzięki [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry