reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Pewno im się nie chce. Mówią że widzą czy dojrzały czy nie. :) Wiele razy mówią dziś jeszcze nie bo nie dojrzał, jutro zapraszam...Potem że dojrzał no to zastrzyk itp.
 
Dziewczyny a czemu macie zastrzyki? Clo nie dzialało? Ja pytałam zastrzyki to lekarz mówi że na razie nie ma wskazań...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
justynaszatanka teraz to nawet od 3 nie mam jak. Muszę wcześniej zrobić usg by sprawdzić czy mi się torbiele wchłonęły. Sprawdzę w poniedziałek i potem pierwsze kłucie. Dziś mi się @ rozkręca. Ile ten lek można przechowywać w lodówce?
Joaszka clo osłabia endometrium. No i nie przyniósł rezultatów przez 5 mcy no to dalej nie ma sensu.
 
justynaszatanka teraz to nawet od 3 nie mam jak. Muszę wcześniej zrobić usg by sprawdzić czy mi się torbiele wchłonęły. Sprawdzę w poniedziałek i potem pierwsze kłucie. Dziś mi się @ rozkręca. Ile ten lek można przechowywać w lodówce?
Joaszka clo osłabia endometrium. No i nie przyniósł rezultatów przez 5 mcy no to dalej nie ma sensu.
przed uzyciem wkladu 3 mies a z otwartym wkladem 28 dni
 
reklama
Do góry