reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 Kochana jesteś!! Bardzo Ci dziękuję za propozycję, nie ukrywam, wzruszyłam się... tyle dobroci od Was płynie dziewczyny! ♥ Niech Ci wynagrodzą w dzieciach! :D:p
Wygrzebię clexane choćby spod ziemi i nie wieczór będzie! Jednak dziękuję za propozycję. Na dzisiaj jeszcze mam. Biorę dawkę 0,4
Dziewczyny ja bardzo bym chciała być w ciąży jak każda tutaj... jednak ja łatwo zachodzę w ciąże ale później.. to wiecie...Także sam pozytywny test jest super, nie ukrywam, że bardzo bym się cieszyła. Jednak ten lęk jest tak ogromny..co dalej..
@bea25ta Ostatecznie tak zrobię, mam zaprzyjaźnioną aptekę. Dziękuję
 
reklama
@pixi.nova rob jutro bete. Jak trzeba przesle ci dyszke neoparinu 0,6. Jak chcesz mniejsza dawke to wstrzykniesz mniej. Tez tak robilam jak zmniejszalam. 10 ode mnie, 10 od porzeczki, a potem zalatwisz sobie recepte

Dziewczynki my w krzaczkach. Potrzebujemy sie wyciszyc. Troche krew wraca i skurcze. Na szczescie dzidziol sie rusza. Polezymy i bedzie dobrze. Niedlugo wizyta to wszystko sprawdzimy. Myslimy o was cieplo

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 Dziękuję Ci Kochana ♥ Jesteś cudowną osóbką! @Destino również bardzo dziękuję za chęć pomocy ♥ Ja tutaj u siebie mam lokalną ginekolog, która jutro bez problemu wypisze mi clexane i od razu wykupię, także poradzę sobie. Lepiej zostawić lek dla jakieś kolejnej duszyczki, która będzie mieć większy problem z dostępnością :)
Jednak muszę Wam powiedzieć dziewczyny, że wraca wiara w ludzi tu na forum, zwłaszcza w kobiecą siłę!;)
@marshia Ja również mam nadzieję, że jeżeli mi się uda to dotrwam do pełnych 40 tc
Dziewczyny nie chce Was tu wszystkich zawieść u mnie pokazał się tylko malutki cień.. nie chce się nakręcać.
Jednak jak pójdę do lekarza to poproszę o jakieś leki na ewentualne skurcze czy bóle brzucha, niestety u mnie one zawsze były więc wolę być zabezpieczona.. Teraz odczuwam takie rozciąganie..i już się boję... @Destino jak nazywa się ten lek mocniejszy od nospy co brałaś? Bardzo mocno trzymam kciuki za Wasze kruszynki, nie takie już znowu małe ;);) Też mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć do takiego momentu..
 
@pixi.nova czy mocniejszy to nie wiem, ale lepiej reagowalam na spasmoline, a ona na recepte. Do tego magne b6 2x2 u mnie forte wiec 2x1 i aspargin 2x2. To na skurcze. W ciazy na poczatku do tego dufaston i luteina. To wszystko na skurcze i lepsze wyksztalcanie sie lozyska

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova czy mocniejszy to nie wiem, ale lepiej reagowalam na spasmoline, a ona na recepte. Do tego magne b6 2x2 u mnie forte wiec 2x1 i aspargin 2x2. To na skurcze. W ciazy na poczatku do tego dufaston i luteina. To wszystko na skurcze i lepsze wyksztalcanie sie lozyska

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa to już wiem na co ta Spasmolina [emoji16] @bea25ta a Ty mi nie powiedziałaś wiśnio jedna [emoji23]

Aaa nie sorry to jednak była Spirulina, ale ze mnie burak [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
@bertha Podwyższony stosunek CD3-4:CD8 obserwuje się o u pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, ale także w diagnostyce niepłodności i u kobiet z nawracającymi poronieniami. Jeśli chodzi technicznie o stosunek cd4/cd8 ja miałam wynik przed szczepieniami 3,4 Ty masz 2,5 i to ma dość duże znaczenie bo to jest właśnie czynnik odrzutu zarodka tak mi malina mówił po szczepienach miałam 2,8 a po 20 tygodniu ciąży wróciły do 3,2 to jeszcze nie to co na początku ale wysoko co mnie lekko stresuje. Mnie to tłumaczył tak , że to jest jeden z kilku wyników który świadczy o agresywnym układzie immunologiczny i dobrze go wyciszyć właśnie encortonem wcześniej szczepieniami w moim przypadku. I tak sobie myślę że może dobrze by było jakbyś brałam ten encorton od owu ja brałam 15 mg to jak byś wzięłam 10 mg to by było dobrze. To tylko takie moje rozważania musisz sama podjąć decyzję. Może @susana by coś podpowiedziała ona też jeśli dobrze pamiętam zna się na tym.
Dziękuje! To widzisz, dobrze wymyśliłam żeby brać steryd już 2 dni przed owu.. będę brała do potencjalnego zagnieżdżania 10mg.
A te podwyższone limfocyty pomocnicze to ważne? Czy tylko ten stosunek jest krytyczny?
 
reklama
Hello,
dziewczynki wiecie może czy w prokocimu robią takie badanie i czy jak ono się nazywa takie zestawienie subpopulacji limf co robiła bertha
@bertha ładny wynik masz nk8-)reszte niestety nie wiem tu pewnie tylko pomoga dziewczyny co jezdzą do malinki
a propos spiruliny-ona take aktywuje nk:D
bertha kotku a robiłaś badanie ANA?
@pixi.nova może choć ty zaskoczysz w tym miesiącu, bo ostatnio jakiś zastój,
 
Do góry