reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxie123 nic Cię nie zablokowalo tylko tak jak Ci pisałem miałaś owulacji 20 dnia albo później. Po owulacji musi być 12 dni lub więcej do okresu. Niczego się tu nie przyspieszy
Mi też cykle z 28 dni skoczyly na 32 a nawet 34
 
@kass90 chcialabym rodzic sn wtedy bedzie Siemiradzki. A jak cc to zeromski bo tam jest moja ginka. Chyba ze bedzie niespodzianka to kopernika bo mam rzut beretem. Moge cie codziennie odwiedzac

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 - może i to jest sposób w tym całym szaleństwie i staraniach? Sama nie wiem ;O Mam taki mętlik w głowie...

@ovli22 - przykro mi z powodu negatywnego testu, ale jak nie dziś to jutro, pamiętaj! ;*

@pixi.nova - ja tam wspieram na priv i trzymam ogromne kciukasy!!! ;* jestem z Tobą na 10000000%!!! ;)
Gluckophage jest na recepte? o to zapomniałam Cię dopytać? :)

@kas90 i pixi, zazdroszę Wam skąpych okresów, ja mam takie lejące się, że makabra... :(

@roxie123 - super pomysł z wyjazdem! wybawcie się za wszelkie czasy! ;* ;)
Ja też z tymi miesiączkami teraz miałam namieszane, osttanio 2/3 dni później dostałam (co też robiłam test i negatyw), a teraz dostałam z 5 dni wcześniej:/
Cykle mam długie średnio 33-35 dni, ale te motania mnie trochę niepokoją.

@Destino - kciukasy za Was stale zaciśnięte!!!! <3
 
@pixinova czekam na wynik [emoji4]

Dziś 32 dc kurde @nie ma[emoji20]mój gin taki awaryjny przyjmuje dziś na NFZ jak mnie nie zaleje to pójdę podgladnac czy jest czysto . Szkoda mi kolejnego cyklu wolę wiedzieć że jest ok . Zrobiłam nawet test ale negatyw więc nie wiem co mnie tak zablokowalo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Roxus nie stresuj się okres pojawia się 14dni od owu mi przynajmniej tak zawsze wychodziło bo owu miałam monitorowane a cykle ostatnio nawet35dn także poczekaj spokojnie raptusku
 
@bea25ta Ty to jestem dobra "pogrzebać w lumpeksach" ja nigdy nic nie potrafię znaleźć więc nie chodzę.

@kas90 do porodu się szykujesz? Haha moja mała też leży poprzecznie jestem tego pewna kopie mnie po pachwinachi boli mnie to więc chyba grubiutka jest przynajmniej mam taką nadzieję. Co do porodu mnie wszyscy mówią że cc mnie czeka cóż... zobaczymy tylko mąż panikuje i pyta ciągle i co obrociła się. Jestem ciekawa ile twoja mała waży moja pewnie podobnie czekam na rezultat z wizyty.

@pixi.nova kciuki

@Destino jak dziś u Was?

@nafoczka gdzie byliście ( pamiętam że Węgry ale gdzie dokładnie) odpoczełaś fajnie było?

@roxie123 myślę że tu głowa robi swoje , a ty kochana badałaś kiedyś prolaktynę? ja niestety miałam inaczej niż dziewczyny piszą późną owu i krótki drugą fazę max 10-12 dni ale myślę że u Ciebie to trochę inaczej

@czarna_mala jak u Ciebie sytuacja?

@mickey* jeśli można zapytać na jakim etapie teraz jesteś?

@dżoł dziś hsg trzymam kciuki zeby nie bolało i żeby były drożne

Dziś 21 druga rocznica śmierci naszego pierwszego aniołka popłakałam z rana.

Miłego dnia kochane
 
Dziewczyny ja zawsze miałam regularne okresy , dopiero po poronieniach mi się wydluzyly . Już nie tyle ze się spóźnia ale boję się żeby znowu jakiejś torbielki nie było . Może faktycznie ow była późno ja się już nie bzykalam i klops. Zapytam lekarza czy mnie podglądanie za 2 tyg ten mój nie musi o tym wiedzieć a ja chce wiedzieć kiedy mam ow

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello,
dziewczynki wiecie może czy w prokocimu robią takie badanie i czy jak ono się nazywa takie zestawienie subpopulacji limf co robiła bertha
@bertha ładny wynik masz nk8-)reszte niestety nie wiem tu pewnie tylko pomoga dziewczyny co jezdzą do malinki
a propos spiruliny-ona take aktywuje nk:D
bertha kotku a robiłaś badanie ANA?
@pixi.nova może choć ty zaskoczysz w tym miesiącu, bo ostatnio jakiś zastój,
Tez mnie wynik NK ucieszyl :) robilam rok temu to byl chyba 12? jedyne co bralam przez ten czas to colostrum z takich rzeczy co mogly wplynąć. teraz juz nie biore ze 2 cykle.
Jeszcze czekam na wyniki testu CBA (cytokiny), aktywnosc komorek NK i limfocyty T regulatorowe.
ANA robilam rok temu - ujemne.

@roxie123 nic Cię nie zablokowalo tylko tak jak Ci pisałem miałaś owulacji 20 dnia albo później. Po owulacji musi być 12 dni lub więcej do okresu. Niczego się tu nie przyspieszy
Mi też cykle z 28 dni skoczyly na 32 a nawet 34
Popieram.
Roxie, ja zawsze mialam tak, ze z lewego jajnika cykl mialam ok 31 dni, a z prawego ok 26 dni.
Teraz np funkcjonuje mi tylko prawy jajnik wiec mam caly czas 26 dni cykl.
A przed usunieciem torbieli z lewego jajnika głównie produkował wlasnie lewy jajnik, wiec mialam cykle ok 31 dni. Takze teraz sie zmienilo (bo jajnik produkujacy sie zmienil) i tez moglabym poweidziec, ze mi szaleja cykle, ale to nie prawda - po prostu kazdy jajnik ma swoj cykl.

Dziewczyny ja zawsze miałam regularne okresy , dopiero po poronieniach mi się wydluzyly . Już nie tyle ze się spóźnia ale boję się żeby znowu jakiejś torbielki nie było . Może faktycznie ow była późno ja się już nie bzykalam i klops. Zapytam lekarza czy mnie podglądanie za 2 tyg ten mój nie musi o tym wiedzieć a ja chce wiedzieć kiedy mam ow

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
dobry pomysl, idz na monitoring.
 
@roxie123 mi się dziś rozkręciło dopiero - 32 dzień. Może u Ciebue tez dziś ruszy :)
Na 9 i 10 dc jestem umówiona na podgladniecie czy pęcherzyk jest i czy jedt się o co starać w tym cyklu :)
W związku z okresem - czy acard bierzecie tez podczas okresu??? Czy odstawiacie na te dni? Ja dziś nie wzięłam tabletki na wszelki wypadek, żeby mnie przysłowiowa krew całkiem nie zalała ;)
@Marthi Ty chyba pytałaś o gluco - tak - jedt na receptę tylko.
 
reklama
@bea25ta Ty to jestem dobra "pogrzebać w lumpeksach" ja nigdy nic nie potrafię znaleźć więc nie chodzę.

@kas90 do porodu się szykujesz? Haha moja mała też leży poprzecznie jestem tego pewna kopie mnie po pachwinachi boli mnie to więc chyba grubiutka jest przynajmniej mam taką nadzieję. Co do porodu mnie wszyscy mówią że cc mnie czeka cóż... zobaczymy tylko mąż panikuje i pyta ciągle i co obrociła się. Jestem ciekawa ile twoja mała waży moja pewnie podobnie czekam na rezultat z wizyty.

@pixi.nova kciuki

@Destino jak dziś u Was?

@nafoczka gdzie byliście ( pamiętam że Węgry ale gdzie dokładnie) odpoczełaś fajnie było?

@roxie123 myślę że tu głowa robi swoje , a ty kochana badałaś kiedyś prolaktynę? ja niestety miałam inaczej niż dziewczyny piszą późną owu i krótki drugą fazę max 10-12 dni ale myślę że u Ciebie to trochę inaczej

@czarna_mala jak u Ciebie sytuacja?

@mickey* jeśli można zapytać na jakim etapie teraz jesteś?

@dżoł dziś hsg trzymam kciuki zeby nie bolało i żeby były drożne

Dziś 21 druga rocznica śmierci naszego pierwszego aniołka popłakałam z rana.

Miłego dnia kochane
Odpuściłam ten cykl :(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry