reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab ja to tylko prysznic to nie wiem :)
Emol lubię takie akcje.
Ola ja podawała Bebilon profutura na początku hak pokarmu nie miałam bo w szpitalu takie było. Grześ ulewal, więcej nie mogę się wypowiedzieć bo jadł krótko.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W - Twój Synus też biedny . Moja ma suchą, łuszczaca się skórę, przy jej pęknięciu pojawia się płyn surowiczy (myślałam, że to ropa, ale mnie lekarka poprawiła).
No i boli ja to, bo zrywa mi się i płacze przy przekrecaniu sie. Przy przemywaniu i smarowaniu też dramat.. Na szczęście jak jest mocno natłuszczona to się po jakimś czasie uspokaja.



Emol - chyba nie swędzi ja to, aczkolwiek parę razy rączkami przyjechała po buzi, ale to chyba bardziej z przypadku, no i oczywiście zaraz po tym płacz był - więc bardziej obstawiam to, że ją to boli


Misia - jutro wrzucę fotkę rączki. Ale z tego co pamiętam, Twój Grześ mial praktycznie podobną zmianę (też my się bania z tego zrobiła i podeszlo jakby ropą).


aim - odezwę się jutro. Wierzę w Twój zasób wiedzy medycznej , i osobiste doświadczenia, także będę wdzięczna za jakieś porady bądź info.
Nasza pediatra dając skierowanie do tej poradni zaburzeń, powiedziała, że woli żeby się z niej koledzy lekarze śmiali, że "panikuje", niż miałaby coś przeoczyć bądź zbagatelizowac. I jestem wdzięczna za jej czujność w temacie.


Linoone - miałam Ci wcześniej napisać - Kochana, podziwiam Cie, że tak świetnie dajesz sobie sama radę z małym dzieckiem + psiakami [emoji5]


Co do pieluch - my lecimy na zielonych pampersach ( 1, a teraz 2)[emoji173], przerabialam dade 1 Little one (złote) - i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. Teraz wykanczam fioletowa dade 2 na spółkę z zielonymi pampersami. I te fioletowe Dady 2 są tylko na czas domowy, wyjścia przerabiamy już w pampersach. Dady są słabsze, kupki wypływają, i dodatkowa uwaga - są mniejsze od pampersow.


Chybra - późno to my zaczynamy ćwiczenia na brzuszku. Kilka razy próbowałam kłaść młoda, a ale... Kikut pepowiny przeszkadzał i nie męczyłam młodej. Inna sprawa - dość mocno dzwigala i trzymała główkę w wieku 2-3 tyg co tez mnie martwiło. Ehhh...
Widziałam Angelike w piątek [emoji6]. Ależ ona Malutka, i q ogóle zupełnie inaczej wygląda na fotach i filmikach a inaczej w realu. Taka dziewczyneczka. Gdyby nie wózek, to bym jej nie poznala [emoji1]
 
Nie gniewajcie się że ja tylko o nas, ale mamy ciężko z czasem. Obiecuję nadrobić i odpisać.
Dziękuję dziewczyny za troskę.
Maja w nocy już więcej nie zwracała. Dziś od rana znów płacz i marudzenie, poszliśmy do lekarza. Lekarki nie było oglądała nas położna. Wszystko ok.typowe zachowanie kolkowe. Mamy spróbować zmienić krople na delicol i esputicon. Zrobić badanie moczu(tylko jak mi się go uda złapać?)
Pumelova, Ewella pamiętajcie o mnie i Majeczce jak będziecie się umawiały na spacerek wózeczkowy. :wink: dopasujemy się.
Kupiłam chustę i mimo że może nie doskonale związałam, jestem nią zachwycona:yes: Maja też ją polubiła.:)
 
Ostatnia edycja:
Pumelova chyba wszystkiego po trochu.
To juz jutro szczepienie.

Schodzilam dzisiaj nogi w poszukiaaniu sukienki i nie znalazlam [emoji19]

Ola W.ja bym posluchala siebie i zmienila jednak.

Emol ja drzemie jak mam Szymka na sobie. Czujnie ale zawsze cos.

Ola W.Szymek tez mial cos takiego na policzkach i to podobno byl tradzik niemowlecy.

Nasze lipcowe maluszki wszystkie takie silne.
Moj tez od poczatki przekreca sie na bok i dzwiga glowe [emoji18]
 
Emol na pewno wróci do normy :-) jak się pochwalilam tak się zawiodlam:D dziś w nocy pobudka o 2, 4 i teraz. No co za pieron.

OLA w ja bym najpierw zmieniła na zwykle innej firmy.
Ja kupiłam takiego motylka ale jest tak wielki że chyba go użyjemy dopiero w przyszłości

Bab ja używałam takiego termofora i pomagał faktycznie:-) Super bo grzeje się w mikrofali w kilka sekund i długo trzyma. Ja dostałam za darmo z bebiklubu bo się wszędzie zapisalam:D

Judith dziękuję:-) zostań przy mm, po co się meczyc - zrobiłaś co mogłaś [emoji9] mam nadzieję że obyło się bez gorączki:)

Misia w rossmanie chyba są teraz w promocji pampersy. Coś mi się kojarzy jak oglądałam gazetke.

Ewella może ma mało dlatego tak często chce jeść żeby jutto już było więcej:p na pewno to minie.
To zostawmy przy piateczku[emoji173]

Bab prysznic brałam tylko ale nie mam wanny:p

Aniek piateczek rano?:-)

Liluli będzie dobrze nie martw sie:-)
Na jaką okazję szukasz sukienki? Ja się już boję szukania na chrzciny bo to nie wiadomo czy lepiej typowo do karmienia (Ale trudno znaleźć nieciazowe a ja chce dopasowana) czy na ramiączkach ale gdzie ja będę karmić w tej knajpie:D

Szczerze to czuje się jakbym miała okres dostac. Jestem okropnie nerwowa, i żołądek mnie boli z głodu a tak miałam zawsze przed okresem możliwe żebym już dostała? Na necie czytałam że różnie bywa. Jutro gin to się w sumie dowiem. Do tego mój mąż twierdzi że dostanę zaraz bo ma pełno syfow a pryszcze ma tylko przed moim okresem (serio:D)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumeloca też się wszędzie pozapisywalam a dostałam paczkę tylko z Hipp... to u nas też 3.30, 5 i 6.30 i kiedy ja mam spać,zasne to on już się budzi. Mam wrażenie czym starszy tym gorzej ze spaniem.

A co do okresu i połogu. To ja po 6 tyg już, od 2 Mam slomkowe odchody A od wczoraj rana mam znowu krwiste. Mam wyzyte za tydzień ale chyba dzisiaj zostawię Artura z teściową i pojadę bez kolejki bo to dość dziwne...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab karmię piersią intensywnie... Wiem że to możliwe ale już? Chyba jednak dzisiaj mi się nie uda pojechać bo mąż jedzie do pracy samochodem bo będzie padać ;(

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hymmm czyli tylko Leoś taki słaby... Dupa. Będę z Nim ćw ile będę mogła, ale szczerze mówiąc przy dwójce bobów to na razie udaje mi się ze 3 razy dziennie. A i gdy kładłam go w szpitalu na sobie to też mocno podrywał głowę, w domu też, tylko jak na płaskim leży to nie ogarnia.

Co do kąpieli to mam problem z głowy, bo mam tylko prysznic, ale tak czy inaczej przynajmniej przez te 6 tyg nie powinno się zażywać kąpieli.

Ale zimno na zewnątrz. Męż zaraz spada, K drze się bez powodu więc jeeee, kolejny cudowny dzień przede mną...
 
Do góry