reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem już z wami. Wróciliśmy bo i tak więcej urlopu niż 2 dni bym nie dostała. W Nigerhazie było bardzo ciepło a dla dzieci raj. Raj który skończył się bolacym uchem u starszego syna i dopiero przytulony do mnie zasnął :/ cóż takie życie. ..
Ode mnie to nie było aż tak daleko bo 5 godzin, koszt wszystkiego niecałe 2tys za nas 4os wiec tez jeszcze znośny i 60% turystów to Polacy. Mąż bardzo mi pomagał wiec nikt się za bardzo nie zmeczyl a Wikus 50% czasu przespal, resztę przepluskal.
Nie doczytam was na pewno. Prosze o skrot najwazniejszych wydarzen :) Idę spać bo o 5 pobudka :* Ps reszta pozdrowień na watku zamkniętym :)
 
reklama
Margotka, funia super fotki .
Jakie określenie wieloryb ale żadna z Was jak wielorybek nie wygląda ja za to byłam wielorybkiem i to jak w ciąży nie bylam :D .

A mi się przypomniało jak były 90 urodziny mojej babci i byłam w ciąży ciotki różne poprzyjezdzaly no i mówię do męża żeby odsunął się trochę bo chciałam przy stole usiąść a jedna ciotka z tekstem no przesuń się jej przecież ona jest gruba hello ja bylam w ciąży a gruba to jest ta ciotka wpienilam się ale zęby zacisnelam bo nie chciałam psuć imprezy .Ludzie to nie raz nie mają taktu i wyczucia .

Do sedna nie przejmujcie się czasem że rosniecie bo to naturalne w ciąży.
 
@Funia90 mnie zachwyciła plaża Sotavento :) z racji jeziorka jakie się tam robi, i akurat na to zjawisko trafiliśmy. Cała Fuerta jak dla mnie wymiata i na pewno tam wrócimy, tylko lot długi dlatego z Manią dopiero za jakiś czas :) i też zjechaliśmy wyspę, dwa razy :)

@...Margotka9022... brzuszka już nie da się ukryć ♥ Julka szczęśliwa, że będzie miała rodzeństwo?

miłego dnia wszystkim :)
 
@Frezja_1 masz racje ,w drugiej ciazy szybciej wyskakuje[emoji4]

@mamcia2014 jej coz za wredna ciotka[emoji15]

@nafoczka fajnie ,ze wyjazd sie udal,a teraz powrot do szarej rzeczywiscosci:/
U nas chyba nic ciekawego sie nie podzialo pod twoja nieobedcnosc[emoji4]

@MashaFre to tej plazy z nazwy nie kojarze.
Nam nie udalo sie zobaczyc tego morro jable niestety,moze zla pora roku[emoji4]to fakt lot ok 6 godzin ,dlatego ja tez na przyszly rok planuje Grecje bo 2 godzinki i jestesmy na miejscu[emoji4]

Jade dzis do kolezanki a potem do pracy takze odezwe sie pozniej[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny dziś albo jutro mam mieć okres ale szczerze to nic na to nie wskazuje. Ciekawe czy wytrzymam do soboty z testem

Mój synek się rozchorował. Katar, kaszel, czerwone gardło i maruda straszna. Cały czasu chce iść na pole ale wczoraj miał gorączkę to musimy w domu siedzieć. Wymyślanie zabaw co chwilę innych jest straszne. Mnie katar też bierze i mam nadzieję, że nie wpłynie to źle na ewentualną ciążę
 
@Olasec a Michałek lubi rysować, malować farbami? u mnie Mania uwielbia "rysować" kredkami albo ma teraz taką tablicę znikopis... :) i teraz ma fazę na gotowanie w jej kuchni :)
 
@Olasec testuj [emoji4]
Podobno przeziębienie pomaga m zdrówka dla Was

Kochane porady potrzebuje...dalej @ nie ma , piersi nabrzmialy brzuch nie boli :( brać tego dupka na wywołanie? Lekarz kazał mi brać przez 7 dni ...to co jak go będę brać to dopiero za tydzień dostanę po odstawieniu ? Czy mogę dostać też jak go będę brać...nawet nie wiecie jaka jestem zła: (

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 no nie ładnie to ujęła nie wiem czy to było celowe czy nie ale przykre.

@Olasec to zdrówka dla młodego te pogody takie to i choroby oby szybko wyzdrowial .
No to może coś się świeci trzymam kciuki.

A ja dziś idę do mopsu wnioski złożyć mam nadzieję że szybko się obrobie od 12 czynne dzisiaj.

Dziś na obiad coś mięsnego ze względu na męża nie będę go wiecznie żywic salatkami wczoraj kolacja sałatkowa była bo mamy dużo pomidorów.

A dziś roladki z mięsa mielonego zawiniete w boczek i w środku ser ja też jedną skosztuje świat się nie zawali jak zjem coś takiego raz na jakiś czas .
Dziś się ważyłam i waze 59 niecałe moja waga w której najlepiej się czuję to 58 więc nie dużo zostało do celu i potem tylko będę chciała utrzymać wagę czyli umiarkowany ruch na brzuch hehe i nic więcej.

Maly ogląda bajki z babcią mąż w pracy ja chyba jeszcze kawkę strzele bo pogoda butelkowa to i spać się chce mi znowu .

@roxie123 ja jak kiedyś brałam lutke na wywołanie z tego co pamiętam to na 3 dzień brania dostałam @ .
 
@mamcia2014 starsze ciotki czasami mówią że jest gruba zamiast jest w ciąży [emoji39]dla mnie to bez sensu no ale spotkałam się z tym już też [emoji4]
No właśnie większość brała lutke ciekawe czy to tak samo działa...
Siedzę nad tabletka i się zastanawiam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mamcia2014 A dzięki za przypomnienie o wniosku! Ja składam przez internet - w sumie przez konto bankowe - z tymże ja tylko na drugie dziecko, więc nie muszę żadnej papierkologii dorabiać :* A ty obecnie nie pracujesz nigdzie?

@roxie123 Ja z wywoływaniem @ nie pomogę. Ale weź dupka - bo jakby jednak ciąża się pojawiła, to na pewno nie zaszkodzi. A plemniki czasem sobie lubią pożyć w innych warunkach, więc nawet jeśli owu była później - to może się jej doczekały :* Skoro lekarz dał - to weź.

@Olasec No to trzymam kciuki za dwie kreski! Testuj bo chyba całe nasze forum przeżywa jak któraś ma zatestować :D

@Funia90 To miłego plotkowania! Tylko kawy za dużo nie pij :p
 
Do góry