reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Witajcie podczytywalam Was jak się staraliśmy,trzymałam za Was kciuki. Mnie tez się udało w Parens.Za pierwszym podejściem IVF nie trzeba Białegostoku ani innych klinik dziewczyny wierzcie w Parens tez sie udaje za pierwszym podejsciem. Moim doktorem był doktor Słowik z którego jestem bardzo zadowolona.Wiele razy mogłam na niego liczyć. Jak mąż miał problem z oddaniem nasienia ze stresu podczas 1 inseminacji,pan doktor specjalnie dla nas mimo ze skończyl przyjmować wrócił się do Parens.Jak byłam już w ciąży i miałam niewielkie plamienie to się wystraszyłam i zadzwoniłam do doktora to od razu kazał mi przyjechać do niego do szpitala i okazało się ze wszystko w porządku w sumie już w drodze do Rzeszowa plamienia prawie juz nie miałam.Innym razem przy badaniu prenatalnym inny lekarz nie widział banki żołądkowej u malenstwa bardzo mnie to martwilo i nie chciałam czekać do wyznaczonej wizyty to zadzwoniłam do doktora Słowika i znowu bez problemu kazał przyjechać akurat miał dyżur w szpitalu zrobił usg i okazało się ze wszystko w porządku pokazywal mi nawet żołądeczek ze na pewno widać bardzo mnie to uspokoiło przeprowadzone usg i słowa pana doktora.Poza tym zawsze na wizytach pytał się jak się czuje jaka była ostatnia miesiączka itp.W szpitalu na Rycerskiej urodziłam śliczna córeczkę pan doktor się pytal jak tam mała i czy je.
Jestem bardzo wdzięczna panu Słowikowi! To bardzo dobry lekarz którego polecam.Fachowe podejście bez owijania w bawełne,pomoc i co najważniejsze efekty: urodzone Skarby.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny jestem mamą 3 miesięcznej Laury, bardzo potrzebuje Waszej pomocy gdyż muszę zebrać jak najszybciej ankiety do pracy magisterskiej i liczę na waszą pomoc, gdyż wiecie same doskonale jak ciężko z czasem
1f642.png
:)
Bardzo proszę wszystkie dziewczyny w ciąży(lub te które niedawno urodziły) z podkarpacia o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej związanej z odżywianiem kobiet w ciąży
1f642.png
:) Jeśli możecie wyślijcie dalej. Dziękuję bardzo :**
Link do: ANKIETA DOTYCZĄCA ZACHOWAŃ ŻYWIENIOWYCH KOBIET W CIĄŻY ZAMIESZKUJĄCY REJON PODKARPACIA
 
hej nie wiem czy jeszcze ktoś tutaj zagląda :)
ale ponieważ ja już zakończyłam swoją przygodę z in vitro i teraz już pozostaje cieszyć mi się moim synkiem :D
Nie wiem czy komuś by się przydało ale zostały mi dwie fiolki Prolutex do zastrzyków i zaczęte kółeczko estrofem 2mg. I oddam jeśli tylko pomoże można pisać na priv.
Pozdrawiam wszystkie Was serdecznie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny . Mam Hashimoto i niedoczynność mam szansę na dzidzia ? Jak radzić sobie z myślami o dziecko jestem załamana . Lekarz dał mi stymulacje jajeczkowa ia A nie dostałam miesiączki:-( okres os 8 styczeń A owulacje testy pokazały 6 luty :( masakra o brak dalej miesiączki:-(
 
Do góry