reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie nosidełko najlepsze?

Ja używałam wózka (gondoli) nogą bujałam, a ręce miałam wolne ;-). Oczywiście musiałam dźwigać wózek na 1 piętro i myć kółka, ale jak dziecko było małe nie stanowiło to dla mnie problemu. Bondolino jest podobne do Manduki. Ciekawe modele to również wspomniana tula, lenny Lamb czy mei tai- ale to bardziej do wiązania. Nosidła ogólnie nie są polecane przez rehabilitantów i z tego co słyszałam dziecko powinno już siedzieć. Dlatego jak piszesz, że ma to służyć w domu to zdecydowanie chusta i koniecznie krótkie warsztaty :). Ps. Nie każde dziecko lubi być w taki sposób noszone, więc może na początku warto coś wypożyczyć.
U mnie niestety wózek nie pomaga,Aleks musi wszystko widzieć,więc pozostaje póki co fotelik.
 
reklama
Ja tez się tego balam ... Mam chustę i nosidlo i jednak wygodniej mi się mota :)

Chustę elastyczna wiąże się bardzo prosto i szybko później wkladasz dzieciątko i juz :)

Plusem jest tez cena :) elastyk kupisz za ok 100 a dobre nosidlo uzywka min 300,zl
 
Ja też polecam Tulę.

Przy wyborze warto sprawdzić czy dane nosidło jesteśmy w stanie sami założyć i zapiąć, bo jednak nie zawsze będzie pod ręką ktoś kto będzie mógł nam pomóc.

Najlepiej iść z bobasem do sklepu i poprzymierzać.
Trafna uwaga.Na początku chce wybrać konkretne modele a później wybierzemy się do sklepu i będziemy przymierzać.
 
reklama
Mam wózek Emma plus od Lionelo i nie narzekam. Znalazłam go na ich oficjalnej stronie -lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka. Sama marka jest ogólnie dość chwalona, swoje biura obsługi mają w Holandii ale też w Polsce. Szybka dostawa, dobry kontakt, wózek bez jakiś skaz, nowy, sprawny, dobrze zabezpieczony przy transporcie.
 
Do góry