reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Marthi mnoe boli zawsze prawy jajnik i na okres i na owulacje.

Marshia piekna beta.

Destino przykro mi z powodu straty pracy przez meza

Magda1208 dziekuje, ze pytasz dzis juz w miare. Ponizej wszystko napisze. Trzymam mocno kciuki za Ciebie

Czarna_mala przytulam.

Iveo trzymam kciuki zeby sie cos ruszylo.

Bea25ta super, ze wszystko ok.

Kochane przepraszam, ze wsiaklam. Po kolei maz ma bakterie w posiewie nasienia. Dostal antybiotyk. Ja mam zapalenie krtani. Wczoraj nie bylam wstanie czytac bardzo zdenerwowaly mnie wyniki morfologii mojego dziecka. Bardzo wysokie plytki krwi i monocyty. Beda powtarzane wyniki i diagnostyka w kierunku nadplytkowosci. Wczoraj sobie poplakalam. Pediatra uwaza, ze wyniki nie sa takie zle a ja matka wariatka bardzo sie martwie o mojego synka






Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 nie dziekuje ;) mam do Ciebie pytanko takie bo pamietam, ze dawno dawno temu o tym pialas czy udalo Ci sie ogarnac sprawe zoltego sikania? Ja przy metylach zawsze tak mam rozne firmy juz zmieniam witaminek ale nadal zolto i nie wiem czy sie martwic tym?
Na mnie ewidentnie femibion tak dzialal. Lekarka kazala go zmienić, bo tzn, że się nie wchłaniają te witaminy tylko je wysikuję. Po metylach mam ok, po zwyklym kwasie (mam w żelazie jako dodatek) tez ok.

Małą ładnie dotuczylam :D 2300 już ma. Ale @porzeczk1234, dwa razy mierzyla jej brzuch, bo za 1 razem wyszedl jako maly na 31tc, przy drugim pomiarze na 33t4d. Mowila, ze przy takim zwinięciu dziecka, to brzuch bardzo trudno dokladnie zmierzyc.

Głowę ma na dole :) wiesz poki co szykujemu się na sn :)
 
@marshia skoro "chyvs" grzeczny to na pewno[emoji12]zarty zaratmi,dobrze ,ze Mezowie tu nie wchodza[emoji23]

@bobasek1990 wlansie oddalam krew na tsh nie na czczo,pani w labie mowila ,ze badanie wiarygodne.
Twoje wyniki rzeczywiscie
zawyzone,a ft3 i ft4 robilas?

@anetkruczek jak mam duzo czytania to pisze w notatniku i kopiuje[emoji6]

@mififi04 widzialas co Ci @anetkruczek napisala[emoji4]?

@Porzeczka1234 ksiezniczka budyniowa[emoji5][emoji7]chyba sobie bydyn zeobie dzis ,bo chodzi za mna[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie robiłam byłam u endokrynologa w czerwcu a malina nigdy nie dał mi nic bo tsh było do 2,5 a czy tsh ma jakieś znaczenie w staraniach raczej chyba nie szukam cały czas przyczyny dlaczego nie zachodze w ciąże
 
@marzycielka81 dużo zdrowia życzę całej rodzince...M się podleczy i przejdzie , a synek skoro lekarz mówi ,że nie ma tak źle tez sobie poradzi , może też potrzebuje witaminki albo jakiś lek na poprawę morfologii ... Twoje obawy są zrozumiałe w końcu to Twoje dzieciątko i chce sie jak najlepiej
@kas90 no to mała fajna pyzunia już :D wszystko zmierza w dobrym kierunku ...ostatnia prosta przed Wami :* jeju jak to zleciało
@bobasek1990 mi lekarz mówił , że jak się ma wysokie tsh to trudniej zajść , ale ile w tym prawdy to nie wiem... ja zaszłam dopiero jak unormowałam , bałam się wcześniej , teraz staram się mieć pod kontrolą cały czas biorę leki . Więc u Ciebie myślę też tableteczki na zbicie zawsze lepiej startowac z niższego tsh
 
@bobasek1990 oczywiscie, ze Tsh ma znaczenie przy zachodzeniu w ciążę. Nue powinno być wyższe niż 2. A najlepiej 1-1,5. To ma znaczenie w zachodzeniu lub nie.
@kas90 super, ze wizyta dzisiaj o ludzkiej porze się zakończyła :) No i przede wszystkim, że mała ok i ułożona tak, jak chciałaś :)
@marzycielka81 przykro mi z powodu wyników synka, ale skoro lekarz mówi, ze nue jest źle, to może faktycznie nie jest? Ale panikę oczywiście rozumiem :(
@Marthi mnie generalnie tez raczej Orawy jajnik boli podczas owulacji - niezależnie od miesiąca. Nie wiem czy to znaczy, ze lewy słabszy. Ważne, ze oba pracują prawidłowo.
@bea25ta ale dobrze, ze poszłaś do innego gina :) Od razu na pewno spokojniejsza głowa i wieczór :) :)
@Ilis91 niwstety większość facetów podchodzi dużo luźniej do naszej walki niż my. Witaminy Niedtety trzeba im podawać często pod nos i trzeba to po prostu przegryźć :)
 
Ostatnia edycja:
@kas90 niezła pani pyzunia siedzi w brzuszku super. Tak ja wiem, ze co lekarz to ręka inna. Moja też mierzy teraz kilka razy i szczerze zawsze wychodzi inny pomiar ale w normie. Kochana czułaś, że się odwróciła? kopie Cię w żebra

@bobasek1990 tak jak dziewczyny pisały tsh winno być 1-1,5 na ciąże malina nigdy tego mi nie pilnował ja sama robię wyniki i mu referuję. Pozatym resztę jak najbardziej pilnuje i jest cud malinka jak dla mnie .

@marzycielka81 bakterie super wiesz w jakim sensie , dlatego że te wyniki nasienia niezbyt to macie przyczynę mój mąż miał to samo. Przykro mi z powodu syna na pewno jak lekarz mówi, że nie jest tak źle to tak jest ale ... wiem , że się denerwujesz
 
reklama
Woow dziewczyny jestem pod wrażeniem ilości postów!!:) normalnie szok! Jesteście niesamowite :D

Ciężko mi się odnieść do wszystkiego co napisałyście dlatego napiszę na temat mnie bliski..
Apropo in vitro.. To nie takie "hop siup" .. Szczerze myślałam: Super! Uda się! No przecież to nie może być takie straszne, o co w ogóle tyle zamieszania.
Otóż jest. I nie wiem czy kolejny raz do niego podejdę. Bo psychicznie byłam wrakiem i dlugo dochodziłam do siebie..
Malo kto sobie zdaje sprawę jakie to jest obciążenie psychiczne.. Do tego końskie dawki hormonów które robią z nas potworów. Potrafiłam się śmiać a za chwilę się rozpłakać by za chwilę stać się tornadem i wybuchnąć...
Ogólnie ciężki temat... Żeby podejść do in vitro trzeba naprawdę dobrze to przemyśleć.. Przepraszam, że to piszę - powiecie że czasami nie ma wyboru a o dziecko trzeba walczyć... No i ok.. Ale po prostu nie jest tak kolorowo jak się wydaje...
 
Do góry