reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny a czy myślicie ze neta powinna byc wyższa? Doktor mowi ze moze byc i zero bo wciąż sie implantuje.
Nie dosc ze dopiero 4dpt to jeszcze mialas morule, rownie dobrze moglo byc to 0 i tez jeszcze nie wskazywalo by na porazke:) teraz to juz tylko na piekny przyrost czekac. Kiedy nastepna weryfikacja??
 
reklama
Jakos sie trzymam, wqrw mi pomalu przechodzi bo juz mam pelny brzuch to i lepsze samopoczucie :) maz ma dzisiaj wolne to mi juz usluguje:) biedak ma wyrzuty sumienia ze tak cierpie to obchodzi sie ze mna jak z jajem:D kanapki, kawa i herbata juz byly do lozka podane a w kuchni juz sie rosolek z krolika gotuje na wzmocnienie:)
No to super! Kuruj sir, wypoczywaj i dobrze, ze masz fajnego Meza! ❤️
 
Aaaaale się dzieje :D:D Ależ wizyt.

@tamiza @jasani @gooossia17 - Aby wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że wasze szczęście już blisko i co ważniejsze bez komplikacji
@Evelin83 - serca jak dzwon :)
@Vinszka @czarnu1a - samych super wieści, pięknych zdjęć a jak lez to tylko ze szczęścia

No i @dżoasia - wszystkie jesteśmy z tobą myślami!!

Dziewczyny czekamy na informacje od was, jak po wizytach :)
Dolaczam sie :) Powodzenia dziwczyny. Kciuki zacisniete ✊✊
 
Juz po prenatalnym dwa razy wchodzilam czekalismy bo dzidzia sie ulozyla glowa na dol, plecami i nie chciala pokazac Nic woec nawet plci nie znany jedziemy w poniedzialek znowu bo nawet plytki nie mamy i dr powiwdzial zebysmy przyjechali to moze bedzie lepiej wszystko i dzidzia ulozy sie juz ladnie robil mi przez brzuch i dopochwowo bo taki leniuszek co chcial zobaczyc zobaczyc zobaczyl wszystko jest dobrze w poniedzialek juz nie bedziemy placili mowil ze jedna dziewczyna przychodzila 3 dni tak bo tez sie dzidzia ulozyla najwazniesze ze jest ok wyniki z krwi za 2 tyg ale wizyte mam u ginel 28 wrzesnia to moze juz beda trzeba sie dowiadywac.To tyle

U kogo w robiłaś ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ocipiec idzie. Wracam do domu, nic nie zalatwilam. Qwa kazali byc na czczo bez picia i od tego leb mi peka do tej pory. Niezly burdel, taka jestem wqrwiona ze szok. Bylam wczoraj w jednym - kazali przyjechac dzisiaj. Dzisiaj zajechalam, zarejestrowalam sie i po godzinie siedzenia wzieli mnie na wizyte. Tyle sie dowiedzialam ze endo ma 12mm i jest hiperechogeniczne (ciul wie o co cho) no i ze ciazy nie ma tylko zostaly jakies resztki. Dr zadzwonila na oddzial - BRAK MIEJSC. Skierowanie do innego szpitala. Tu bardzo uprzejmy pan dr powiedzial ze altualnie maja BRAK KONTRAKTU na chirurgie jednego dnia na ten rok. Zajebiscie. Szpital nr 3 - dwie mile podstarzale panie i szpital jak z prlu. Zrobily usg i powiedzialy ze na razie nie ma potrzeby robic lyzeczkowania. Mam sie zglosic w piatek na kontrole. Qwa czlowiek nie dosc ze w ciaze ma przejebane zajsc to poronic po ludzku nie umie...
No nie!! A może to lepiej, ze jednak będziesz w domu i obędzie się bez lyzeczkowania. Dużo siły życzę
 
A u mnie po wizycie dupa!!! Endo już nie rośnie ma tylko 7,5 mm dostałam jeszcze większą dawkę estrofemu + olej z wiesiołka 4x1 do tego jakieś cholerstwo do rozpuszczania i picia dwa razy dziennie.( a ze względu na skurcze które mam od kilku dni - powód nieznany mam brać no-spe i magnez) przy takiej ilości tabletek to sobie w święta stanę zamiast choinki pewnie i tak będę lepiej świecić...
W piątek kolejna wizyta - data biopsji M nie ustalona.
No więc jeśli endo do piątku nic się nie ruszy to transfer odwołany...
Pozostaje mi tylko usiąść i płakać
 
reklama
A u mnie po wizycie dupa!!! Endo już nie rośnie ma tylko 7,5 mm dostałam jeszcze większą dawkę estrofemu + olej z wiesiołka 4x1 do tego jakieś cholerstwo do rozpuszczania i picia dwa razy dziennie.( a ze względu na skurcze które mam od kilku dni - powód nieznany mam brać no-spe i magnez) przy takiej ilości tabletek to sobie w święta stanę zamiast choinki pewnie i tak będę lepiej świecić...
W piątek kolejna wizyta - data biopsji M nie ustalona.
No więc jeśli endo do piątku nic się nie ruszy to transfer odwołany...
Pozostaje mi tylko usiąść i płakać
Czyt jestes juz po pick upie? Czy masz poprostu transfer Mrozaka?
 
Do góry