reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

W czerwcu ostatnio za pullowane płaciłam 800zł...ceny zmieniały się od lutego, @burczuś pamiętasz może ile kosztowały wcześniej? Bo Ty przede mną zaczęłaś przygodę u Paśnika. Kurczę dwie podwyżki w ciągu roku, no ale co się dziwić, hest popyt - jest podaż [emoji57]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Jej ja płaciłam chyba 550? Sprawdzę rano na wyciągach i dam znać;)
 
reklama
W czerwcu ostatnio za pullowane płaciłam 800zł...ceny zmieniały się od lutego, @burczuś pamiętasz może ile kosztowały wcześniej? Bo Ty przede mną zaczęłaś przygodę u Paśnika. Kurczę dwie podwyżki w ciągu roku, no ale co się dziwić, hest popyt - jest podaż [emoji57]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No to ceny zbliżają się do tych krakowskich [emoji14] 880 [emoji53] ale tak jak piszecie, jeśli jest potrzeba znajdziemy pieniądze by móc tylko spróbować

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova zadne znaki...nie mysl tak.
Czekamy z Toba[emoji8]i mocno wierzymy
@dżoł w Ciebie oczywiscie tez[emoji5]

@Destino taak,ja jutro wizytuje u swojego leakrza[emoji4]
Masz jakies foty z usg 4d?robiliscie je tak dla zdjec czy cos jeszcze sprwdzalas po tych dwoch usg polowkowych[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ovli22 [emoji16][emoji16][emoji16] skoro tak mowisz. Cos mi sie ostatnio przestawiaja dni tygodnia [emoji1]

@funia to byla rutynowa wizyta. Gin chciala uchwycic malego jak lapie wody ale sie nie udalo. Mam tylko fotke szyjki i siusiaka [emoji1] dzis pierwszy raz sie odslonil. I oczywiscie siedzi z glowa przy sercu a nogami w moim pecherzu. Oj czuje to [emoji38]
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino tez zauwazylam ,ze pislas o piatku ale juz widzialam ,ze ovli Cie upomnila[emoji23]

Aaa to wstydnis hehe...nasza od poczatku na kazdej wizycie rozklada nogi,nie wiem co z niej wyrosnie[emoji23]za to buzke pokazac to tak nie za bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Prawda jest taka, ze nawet jak bedzie kosztowac 200 czy 300zl wiecej to i tak zagryziemy zebiska i zaplacimy
To prawda ja już kombinuję jak to wwszystko zgrać ;)
No to ceny zbliżają się do tych krakowskich [emoji14] 880 [emoji53] ale tak jak piszecie, jeśli jest potrzeba znajdziemy pieniądze by móc tylko spróbować

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo Uć to taki mały Krk [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Witam się z samego rana [emoji4] aleee paskuda za oknem :/
U mnie wszyscy wyszli do pracy zanudze się sama przy takiej pogodzie chyba zacznę oglądac przyjaciółki a trochę sezonów jest do zimy styknie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie obudziło burczenie brzucha, więc juz wstałam, jeszcze 15 minut (wiecznosc!) i mogę zjesc to, co czeka obok mnie :p
@roxie123, ja jestem w 9 sezonie Przyjaciolek :)

WOw, jakie ceny tych szczepien... ciekawe jaki jest koszt wytworzenia szczepionki i kto na tym tyle zarabia!
 
Do góry