reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
O masakra, czyli sama pewnie sobie gucio sprawdzę. Trudno. Na oko dam sobie zastrzyk by mi się torbiele nie porobiły. Po pewnie i tak mam mnogo pęcherzyków mimo, że bez leków, bo z zeszłego miesiąca działają.
Kurde szkoda ze nie masz usg bo tak można gdybać

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, właśnie między innymi dlatego, że tak trzeba jeździć, prawie cały tydzień od 6 do 11 mam do tyłu, jest to strasznie trudne. Zawala się pracę, jest się zmęczonym itd. Ile można.
 
Jeju, no nie możliwe, miesiąc po ovalepie, to jakiś koszmar...
Naprawdę chyba przejdę załamanie nerwowe, wczoraj jeszcze w miarę, a dziś ryczę i chciała bym spać, nie mogę funkcjonować...
 
Tak, Candygirl owulacyjne. Justynaszatanka jesteś? Może ktoś inny?
Poprzednie negatywne zupełnie, obecny ma dwie kreski, ale ta testowa jest sporo bledsza. Co o tym myślicie? Robić zastrzyk?
 
reklama
Do góry