reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24 Ty łobuzie Ty ja Ci dam tak zasuwać !!! kurcze no ... masz obstawe to dyryguj :)
Jak się czuję ...hm cycki mi nabrzmiały , czasami kręci mi się w głowie czy zaśmierdzi albo zemdli , ale to takie normy . Boję się bo ciągle mnie tak ciągnie w pachwinach . Dzisiaj znowu z prawej aż promieniuje na biodro i półdupek :p nie wiem czy to normalne żeby aż noga bolała cała . Poza tym to tak normalnie w głowie mi się kotłuje tylko żeby nie było cp albo biochemicznej... ale cóż musze wierzyć , że będzie dobrze , czekam na poniedziałek na bete i później na termin @ co mnie przeraża .
Heh nie wiem jakoś tak czułam ,że tak będzie ... jestem osoba , która nie wierzy w przypadki ...dla mnie nic nie dzieje się bez powodu :)
 
reklama
@Calineczka24 jak ja pomyślę że mnie czeka to samo to z jednej strony mam radochy sporo że sobie będę urządzać a z drugiej strony roboty kupe .
Bo tam w tym mieszkaniu byśmy robili sobie w końcu po swojemu.

Maz się czuje lepiej dziękuję za wasze wpisy jeszcze trochę go pobolewa jak nie puści to do lekarza pojedzie .
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jak myslicie najac taka duza niedowage wogole istnieje mozliwosc ze ta ciaza sie rozwinie? O niczym innym nie mysle i te mdlosci przerazaja mnie glowinie z tego tytulu ze jestem tak wychudzona i jeszcze na pewno zlece z wagi zreszta jak w kazdej mojej ciazy na poczatku. Potem przytyje na pewno ale jak tu wytrwac do tego drugiego trymestru zeby ta ciaza miala mozliwosc normalniego rozwoju? W necie sie naczytalam ze oczywiscie duza niedowaga to zwiekszone ryzyko poronienia i nie spie po nocach, placze co chwile, boje sie jak cholera. Staram sie jesc, wczoraj bylo w miare ok i jadlam normalnie a od dzis mdlosci i bol gardla i na samym suchym chlebie jade bo odruchy wymiotne a wiadomo lepiej zjesc mniej i utrzymac noz wiecej i zwrocic :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kari21 przypomnij ile ważysz...
Kochana jedz po prostu ...małymi porcjami to na co masz ochotę , ale często .
Wiesz , że jeśli Tobie będzie brakowało Tobie to i dzidzi , która będzie czerpać z Ciebie .
Nawet teraz na początku wazne jest aby regularnie coś zjeść . Jak mnie mdli to po prostu pije wode , a zjeść i tak coś na siłe zjem . Ale ja wcinam dużo , szczególnie wieczorami :)
 
Witam sie dziewczynki. U mnie weekendowi goście siedza wiec nie mam za bardzo czasu, ale musialam zajrzec na chwilkę.
@roxie123 bardzo Ci gratuluję i strasznie sie cieszę, czekam na pn bete jak na zbawienie. Jak by to mnie dotyczylo.
Super @Olasec @kari21 mam nadzieję, ze zaraz do was dołączę. Caluski w Wasze brzuszki.
@kari moze jakies jogurty, serki, cos lekkiego, czego nie trzeba gryźć, ale zawsze to dodatkowe kalorie, moze pij koktajle owocowo warzywne. Jedz to co lubisz i tak jak @roxie pisze male porcje ale czesto.
 
@Olasec to mnie strasznie nie boli tylko takie wrażenie dziwne . Ja na razie muszę czekać bo mój lekarz kazał dać znać za tydzień w poniedziałek jaka beta . Też się o to boje
@Frezja_1 [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, jeśli byście się cofnely do 7 czerwca to pisałam tam ze tez mnie kłuje w jajnikach i jak widać jest to normalny objaw [emoji6]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, jeśli byście się cofnely do 7 czerwca to pisałam tam ze tez mnie kłuje w jajnikach i jak widać jest to normalny objaw [emoji6]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jest juz ok chyba [emoji4]po prostu ja nie wiem co jest dobrym objawem a co nie dobrym... moje ciąże kończyły się szybko i nie wiem czego się spodziewać do końca

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry