reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Powiedzcie, bierzecie szlafrok do szpitala dla siebie?
A dla Dzidziusia lepiej spakować śpioszki, pajacyki, czy body, spodenki i kaftaniki? I do otulenia rożek, kocyk czy może duże pieluchy, jeśli tak to ile?
Usiadłam właśnie do tego i jakoś tak nie mogę się ogarnąć a jestem zielona w tym temacie :D

Ja nie biorę szlafroka, bo po prostu go nie mam i nie używam :) za pierwszym razem też nie miałam. Dla małego najlepiej sprawdziły mi się zdecydowanie pajacyki + body. Kaftaniki przyprawiały mnie o zawrót głowy :) szybko z nich zrezygnowałam. Zamiast rożka używaliśmy kocyk (a nawet dwa). Rożek w ogóle chyba nie poszedł w ruch, schowaliśmy głęboko do szafy. Pieluchy za to "szły" jak ciepłe bułeczki :) duuuuuużo :)
 
Ja bardziej się przeziębiłam. Leżę w łóżku pod kołdrą cały czas. Rzadko wychodzę z łóżka,chyba ze do toalety. Raz mam temperature a raz nie. Ucho mnie boli, calkowite osłabienie organizmu i stan podgorączkowy. Z dzieckiem wszystko w porządku.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrowka tez Jestem chora gardlo bardzo boli I nos zatkany
 
Dużo zdrówka dziewczyny. Ja się dziś obudziłam z bólem gardła, mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie...

Ja jestem zmarzluch i szlafrok biorę koniecznie :-) jakoś nie pamiętam, żeby w szpitalu było gorąco

U mnie też sprawdziły się najbardziej body z krótkim i pajacyk, lub body z długim i śpiochy/ półśpiochy, najwygodniejszy zestaw :-)

Zaczęłam segregowac wczoraj ubranka, na początek te najmniejsze i do 3 miesiąca. No to zaszalałam... Będzie tego co najmniej 3 wkłady do pralki plus kocyki, rożek, getry itp... No nic będziemy młodą przebierać po 3 razy dziennie ;-)
 
Wczoraj pytałam o ubranka to dzisiaj zapytam o pieluchy tetrowe :D Generalnie będziemy Małą w pampersy ubierać, ale wiem, że też się przydadzą czy do podkładania pod główkę, do kąpieli, spania, owijania itd. ale nie wiem ile tego powinnam mieć, 10, 20 czy więcej?
 
Ja dziś sie za szybko poruszylam i mega mnie zaczelo bolec krocze. Mam nadzieje ze przejdzie...

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jakieś dwa tygodnie temu "podbiegłam" do autobusu i nie zauważyłam krawężnika i tak nogą uderzyłam o ziemię mocniej, że aż to właśnie w kroczu odczułam. Miałam wrażenie, że coś mi się tam rozeszło, bolało przy chodzeniu przez 3 dni, ale przeszło. Mówiłam to mojej lekarce to powiedziała, że jak nie przejdzie żeby zrobić usg miednicy, bo może spojenie się rozeszło, ale tak jak napisałam przeszło więc nie byłam. Może sobie trochę nadwyrężyłaś i dlatego Cię boli. W końcu w ciąży relaksyna rozluźnia stawy i łatwiej o uraz. Na zapas się nie martw :)
 
reklama
Wczoraj pytałam o ubranka to dzisiaj zapytam o pieluchy tetrowe :D Generalnie będziemy Małą w pampersy ubierać, ale wiem, że też się przydadzą czy do podkładania pod główkę, do kąpieli, spania, owijania itd. ale nie wiem ile tego powinnam mieć, 10, 20 czy więcej?
Ja tetrowych kupilam ok 20 a flanelowych 10 przy pierwszym dziecku. Teraz mam po starszaku ;)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry