reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@mysiaka92 to szybko udało Ci się zajść kolejny raz. Mi lekarz kazał odczekać pół roku od łyżeczkowania. Też biorę luteine

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy brała któraś z Was metforminę? Jeśli tak to bierzecie dalej czy odstawiłyście? W pl jest niedopuszczona dla ciężarnych, ale w innych krajach z powodzeniem się ją stosuje. Boję się ją odstawić bo będzie się to wiązało z wysokimi cukrami :(

Brałam i odstawiłam.
Tez się boje. U mnie dieta
 
Witam niwe przyszłe mamy
Trzymam kciuki za jazda z nas. w sprawie spacerów nad morzem to akurat jestem z rodzina bardzo często. Uwielbiam. Szczególnie na placu zabaw na plazy miejskiej Dzisiaj byłam na molo w orlowie bo w centrum festiwal. Nie ogarniam wpisów z komórki. Dobrej nocy
 
czesc dziewczyny :)
@mysiaka92 ja tez jestem po czerwcowym lyzeczkowaniu, to byl 8 tydzien... ale bylam na kontroli i gin dal zielone swiatlo, mowil ze probowac od razu, organizm bedzie wiedzial kiedy ten odpowiedni moment :)
mam nadzieje ze teraz bedzie wszytsko ok :)
u mnie wszyscy jeszcze spia, a ja juz po dlugim prysznicu i sniadanku :)
 
reklama
Do góry