reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi odnośnie leczenia:) dzisiaj jest moze minimalnie lepiej. Przyszły do mnie wczoraj zakupy z Pinokio, cześć odsyłam, a to co zostawiam na zdjęciach poniżej [emoji6] Veronique dobrze, ze waga rośnie! Oby tak dalej. Ja mam w środę wizytę u mojej gin, to sie dowiem ile przytyłam [emoji6] na ostatniej wizycie były 2 kg na plusie.
1506173050-aaaaaa.jpeg
1506173057-aaaaaa.jpeg
1506173065-aaaaaa.jpeg
1506173071-aaaaaa.jpeg
1506173083-aaaaaa.jpeg
1506173089-aaaaaa.jpeg
1506173095-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne [emoji2] też zamawialam z pinokia - super mają jakość:)
 
reklama
@Katarina91 śliczne ciuszki! A czemu część odsylasz? Jestem ciekawa bo też właśnie czekam na paczkę od pinokio [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kasiu, niektóre mi sie wydawały trochę sztywne, szczególnie takie turkusowe i odsyłam tez polspiochy i body Smart Fox bo nie lubię pomarańczowego i nie wiem co mnie podkusiło jak zamawiałam [emoji2] te co widać na tej stercie w tle odsyłam. Na pewno bede jeszcze zamawiać z Nexta, Kappahl i Zary bo maja super wzory i jakość [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu, niektóre mi sie wydawały trochę sztywne, szczególnie takie turkusowe i odsyłam tez polspiochy i body Smart Fox bo nie lubię pomarańczowego i nie wiem co mnie podkusiło jak zamawiałam [emoji2] te co widać na tej stercie w tle odsyłam. Na pewno bede jeszcze zamawiać z Nexta, Kappahl i Zary bo maja super wzory i jakość [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pokaż te turkusowe [emoji16] to jest pajacyk? Mi on bardzo się podobał .
 
Pokaż te turkusowe [emoji16] to jest pajacyk? Mi on bardzo się podobał .

1506176379-aaaaaa.jpeg

Lovi takie body odsyłam i w tym samym kolorze i podobnym wzorze pajacyk ale juz spakowałam paczkę i nie mam zdjęcia [emoji2] z tych wszystkich wydawał mi sie najsztywniejszy i jeszcze taki niebieski pajacyk w paski z łodzią podwodna jakby [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1506176379-aaaaaa.jpeg

Lovi takie body odsyłam i w tym samym kolorze i podobnym wzorze pajacyk ale juz spakowałam paczkę i nie mam zdjęcia [emoji2] z tych wszystkich wydawał mi sie najsztywniejszy i jeszcze taki niebieski pajacyk w paski z łodzią podwodna jakby [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to nie, myślałam że to może pajacyk :) I dlatego się zdziwiłam
 
@Katarina91 o matko, jakie cudne ubranka!!!!

@Veronique trzymam kciuki żeby było coraz lepiej :)
@michasia30 sama jestem w pierwszej ciąży, ale zauważyłam wśród bliskich i znajomych, że właśnie w następnych ciążach tyły więcej, szybciej brzuch było widać itp., niż w ciąży pierwszej. Dużo tu może być czynników szybszego i większego przybierania na wadze - mniej ruchu, więcej przetworzonej i wysokokalorycznej żywności itp.
@Katarina91 i @kasia2309 ale wam zazdroszczę, że cieszą was takie zakupy.

Dziękuję Kochana, taki babol jak ja to się trzyma choćby nie wiem co!

Bylam dzisiaj na targach mamaville.
Dostalam przypinke od mamyginekolog :)
Ogólnie to nie było tłumów, dużo stoisk z ciuszkami i kocykami minky. Do la millou ogromna kolejka. Sporo też osób przy stoisku colorstories. Ja kręciłam się wokół kokonow tinystar czy tinylove (skleroza), ale w końcu taka byłam oszolomiona, że nie wzięłam żadnego... Nabralam wizytówek i będę w wolnej chwili odwiedzać sklepy stacjonarnie.
Zamówiłam torbę i kocyk do wózka, którego jeszcze nie posiadam :))) to jest logika!!!
 
@Katarina91 o matko, jakie cudne ubranka!!!!



Dziękuję Kochana, taki babol jak ja to się trzyma choćby nie wiem co!

Bylam dzisiaj na targach mamaville.
Dostalam przypinke od mamyginekolog :)
Ogólnie to nie było tłumów, dużo stoisk z ciuszkami i kocykami minky. Do la millou ogromna kolejka. Sporo też osób przy stoisku colorstories. Ja kręciłam się wokół kokonow tinystar czy tinylove (skleroza), ale w końcu taka byłam oszolomiona, że nie wzięłam żadnego... Nabralam wizytówek i będę w wolnej chwili odwiedzać sklepy stacjonarnie.
Zamówiłam torbę i kocyk do wózka, którego jeszcze nie posiadam :))) to jest logika!!!
No to teraz musisz kupić wózek pasujący do torby i kocyka :D
 
reklama
Do góry