reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 - trzymam nieustannie kciuki za dzisiejsza bete! ;) pochwaliłaś się już rodzince?

@marzycielka81 - wszystkiego naj i spełnienia największych marzeń ;*
to jesteś Panna jak ja, ja miałam urodziny 21.09 w czwartek ;)

@pixi.nova i @marzycielka81 - gdybyście planowały spotkanko w Poznaniu, dajcie znać kochane ;* Jestem również chętna, pixi już dawno o tym mówię :p

@7Martynka88 - ale trafiłaś pogodę! Świetnie :) Ja tydzień temu miałam taką samą piękną, słoneczną w Sopocie :)) uwielbiam polskie morze!

@mała79 - słaba historia z tą luteiną :| ale może teraz tej osobie udało się uzyskać refundację a wcześniej nie miała?

@kas90 - idź koniecznie do okulisty, ze wzrokiem w ciąży nie ma żartów! ;*
 
reklama
@dżoł mnie się zdawało, że mrl też w poniedziałek ale może coś się zmieniło no jeśli nie zmienisz terminu to trzeba by pojechać jeszcze raz we środę.

@roxie123 kochana musisz się troszkę uspokoić chociaż wiem,że to trudne ale pamiętaj że zdenerwowanie też nie służy kropce.

@kas90 @nafoczka tez biore starą koszulę granatowa

@Destino jak sytuacja?

@marshia trzymam kciuki daj koniecznie znać

Ja dziś tez upuściłam troszkę krwi morfologia, attp, d-dimery . I juz myślę ile te ostatnie podskoczyły
 
Dziewczyny bylam, sprawdzilismy i na szczescie nie wody. Pani zestresowana jak my. Pokazala jak sprawdzac. Wiec kupimy papierki. Teraz ide pospac bo noc byla dluga. Nataniel tez nie spal. Zestresowalam go niepotrzebnie, ale tak ciezko jest sie nie bac. Gdyby to byly wody to nic nie moglibysmy zrobic...


@bea25ta krew niestety poleciala przed wizyta u milewicza. Ona po prostu sobie leci i przestaje. Na tym etapie, to endomendy juz sie tak nie czuje, bo progesteron wysoki ja wycisza. No chyba ze synus po niej spaceruje [emoji16] wtedy czuje

Powodzenia na betach. Niech rosna i przynosza radosc [emoji1]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino - uff szczescie ze nie wody i synek ma sie dobrze. Ktory to juz tydzien???? Bardzo mocno Wam kibicuje juz od czasow Hubercika, trzymam za Was kciuki z cakego serca abyscie dotrwali jak najdluzej. Dzielnego wojownika nosisz pod sercem[emoji2]

Dziewczyny - kciukam za Wasze pieknue rosnace bety [emoji110]
 
@Destino tak sie ciesze!!! Nie ukrywam, ze sie bardzo denerwowalam o Was. Kamień z serca! :)
Odpocznijcie z Natanielkiem. Jesteście już tak daleko, musi być dobrze uwierz.
@roxie123 Czekam na kontakt od lekarza. Zobaczymy. Kochana ja juz chyba nie umiem sie denerwowac. Tyle emocji juz ze mnie zeszlo. Cala ciaza to niepewnosc, trzeba sie pogodzic choc to cholernie trudne, ze od nas niewiele zalezy. Tobie tez polecam takie myslenie bo pierwszy trymestr to jak okresla moja ginka taki troche makabryczny jest ;)
 
@Destino to cudownie ! ♡ wiedziałam [emoji8]

Ale ja się nie denerwuje serio wręcz jestem zamulona pogoda... taka przybita ze pewnie beta nie urosła bo cień nie jest ciemniejszy , że ja szczęścia nie mam :/ ale nic zadzwonię zapytać za godzinę

@pixi.nova po wizycie będziesz spokojniejsza ja ciągle wierzę ze to pomyłka

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
a KIR'y gdzie robilyscie skoro tam nie robia? :sad: można u Maliny je zrobic skoro juz bedziemy w Łodzi ?
Nie u Maliny też ich nie zrobisz bo on nie leczy tym accofilem i nie bada w ogóle kirów może zapytaj Paśnika czy podałby Ci ten accofil jeśli nie to nie wiesz czy jest sens badać kiry jak nikt Ci leków na to nie da. Oczywiście to tylko moje zdanie

@Destino fuuuu dobrze, że to nie wody kamień z serca. Czyli papierek lakmusowy do dziurki tak?:)

@burczuś APC to chyba prywatne laboratorium maliny i paśnika także wiesz....

@roxie123 po co się tak katujesz. Kochana pomódl się do naszej matulki poproś o łaskę macierzyństwa będzie dobrze
 
reklama
Destino dobrze, ze to nie wody. Jednak wody mozna dolac. Moja kolezanka miala taki zabieg bo w 12 tyg jej odeszly. I dotrwala do 29 tc. Chociaz dawali jej tylko miesiąc gora. Ale synek dzielny wojownik i dal rade. Teraz jest prawie zdrowym 4 latkiem. Prawie bo ma idiopatyczne mlodziencze zapalenie stawów.
Ja wczoraj też spanikowalam i pojechalam na ip. Bo wieczorem sluz byl taki jasno pomaranczowy. Nie spala bym cala noc, wiec wolalam sprawdzić. Dr stwierdzil, ze panikuje i zebym juz z plamieniami na ip nie jeździła. Tylko jak sie tu nie martwic.

Roxi ja Ci chyba jeszcze nie gratulowalam! Gratulacje! Spokojnych 8 mc
 
Do góry