reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@M@gda rozumiem brata ha też z grzybów najbardziej lubię je zbierać :)
Wiem, że pisałaś już kilka razy ale nie mogę tego znaleźć :( podpowiesz co brałaś jak się zaziebilas? Nie mogę sobie poradzić z ta infekcja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja na przeziębienie stosowałam sok z cytryny z wyciśniętym czosnkiem i miodem, całość zalewam letnią wodą i do lodówki. Piłam 3 razy dziennie po kilka łyżeczek.
Na ból gardła stosowałam Septosan ( mieszanka ziołowa do płukania).
Na katar inhalacje z soli fizjologicznej z dodatkiem olejku eukaliptusowego i sosnowego ( po 2 krople).
 
reklama
Mnie dzis brzuch twardnieje ale nie boli zadnych innych objawow nie mam nieprzyjemne to uczucie poczytałam w necie i wychodzi ze macica zaczela cwiczyc a maly to fikołki robi bo raz na dole kopie raz pod żebrami wiec tez sie przyczynia. Jak sie nasili to sie zaczne martwić trzymajcie kciuki zeby to tylko ćwiczenia były
Ja wczoraj pojechałam na cmentarz do ojca i przy okazji do dziadków zaszłam. Tam przy sąsiednim grobie jest ławeczka, więc chciałam sobie na niej przycupnąć. I chyba ktoś się pogniewał, że sobie siadłam na kanciku, bo okazała się zbutwiała i spadłam. No powiem wam, że spięły mi się wszystkie mięśnie, mąż mnie posadził na grobie (wiem, nie powinnam, ale w tej sytuacji chyba dziadkowie się nie pogniewają), posiedziałam i przeszło to straszne napięcie, ale już się bałam, że szpital mnie nie ominie.
 
moj przyjaciel pracuje jako doradca bezpieczenstwa dzieci w samochodzi i jesli chodzi o fotel to oprocz tego ze musi byc bezpieczny czyli raczej na bazie to na dodatek powinien byc indywidualnie dopasowany do samochodu, bo oni mierzą kąt jaki otrzymują przy zagłówku fotela, musi byc miedzy 30-45 stopni aby główka noworodka nie opadała, ja na taką przymiarkę wybieram się do sklepu w warszawie osiem gwiazdek ale najpierw chciałbym wybrac wózek.
A co do czasu oczekiwania na wózek to rzeczywiscie czas około miesiąc ale jeżeli chodzi o anex to czasem może być szybciej, trzeba pytać sprzedawce
 
@M@gda rozumiem brata ha też z grzybów najbardziej lubię je zbierać :)
Wiem, że pisałaś już kilka razy ale nie mogę tego znaleźć :( podpowiesz co brałaś jak się zaziebilas? Nie mogę sobie poradzić z ta infekcja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Piłam herbatę z cytryną i malinami, jeszcze z miodem. Można jeszcze z imbirem, ale nie lubię. Dodatkowo jadłam kanapki z czosnkiem (taka pastą czosnkowo solna jak kiedyś się dawało do schabowych) .
Z leków to pre na len w syropie i/lub tabletkach. Syrop prawoślazowy i tabletki isla na gardło. Psikałam też gardło tantum verde. Dodatkowo płukałam gardło :)
 
Hej dziewczyny,
Przepraszam, ze sie nie odzywam, ale nie mam ostatnio ani checi, ani siły.
Mi choroba minela, tylko zostal okropny kaszel. Teraz jest chora moja siostra, tylko u niej przerodzilo sie w zapalenie pluc i biedna jest w szpitalu, a ja nawet nie moge jej odwiedzic z tym moim brzuchem. Szkoda mi jej, bo nawet nie wzieli jej na oddzial tylko jest caly czas na sor-ze gdzie ludzie umieraja, a ona musi na to patrzec.
W weekend udalo nam sie posprzątać mieszkanie, nie wiedzialam, ze mielismy tyle niepotrzebnych rzeczy. Teraz moge sie zabrac spokojnie za pranie ciuszkow i pakowanie toreb do szpitala.
Wizytujace dziewczyny zycze wam samych dobrych wiadomosci:)
Przykro mi z powodu twojej siostry, ale dobrze, że nie idziesz do szpitala. To niebezpieczne dla ciebie w ciąży.

Ja przy remoncie też dużo wyrzucam do na coś spojrzę i pomyślę, że raczej sie nie przyda to out. Już sporo rzeczy wywaliłam.
 
Czesc dziewczyny :)
wszystkim wizytujacym zycze cudownych chwil
ja dzis z rana bylam w lidlu i przezyłam szok zero tłumów za ciuszkami wiec kupilam sweterek dla swego babeka :) i jeszcze jeden zakup z ktorego jestem zadowolona i to bardzo
oto on :) :
IMG_20170925_085445.jpg

paczka kosztowała 39.99zl

Miłego dnia wszystkim zyczę
 

Załączniki

  • IMG_20170925_085445.jpg
    IMG_20170925_085445.jpg
    377,8 KB · Wyświetleń: 127
moj przyjaciel pracuje jako doradca bezpieczenstwa dzieci w samochodzi i jesli chodzi o fotel to oprocz tego ze musi byc bezpieczny czyli raczej na bazie to na dodatek powinien byc indywidualnie dopasowany do samochodu, bo oni mierzą kąt jaki otrzymują przy zagłówku fotela, musi byc miedzy 30-45 stopni aby główka noworodka nie opadała, ja na taką przymiarkę wybieram się do sklepu w warszawie osiem gwiazdek ale najpierw chciałbym wybrac wózek.
A co do czasu oczekiwania na wózek to rzeczywiscie czas około miesiąc ale jeżeli chodzi o anex to czasem może być szybciej, trzeba pytać sprzedawce
Właśnie i ja słyszałam o tym indywidualnym dopasowaniu fotelika do samochodu. Docelowego fotelika nadal nie mamy, samochód też raczej wymienimy, w zależności czy remont nas nie zje finansowo i chyba wybierzemy się na takie dopasowywanie i my.
 
Czesc dziewczyny :)
wszystkim wizytujacym zycze cudownych chwil
ja dzis z rana bylam w lidlu i przezyłam szok zero tłumów za ciuszkami wiec kupilam sweterek dla swego babeka :) i jeszcze jeden zakup z ktorego jestem zadowolona i to bardzo
oto on :) :
Zobacz załącznik 823596

paczka kosztowała 39.99zl

Miłego dnia wszystkim zyczę
Poprzednio też były w podobnej cenie, ja kupiłam 2 paczki 2. Wydaje mi się, że później to juz w 3 się pójdzie. Ale ja niedoświadczona jestem, więc to tyko takie moje gdybanie :)
 
reklama
Do góry