reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

Drogie Mamy,
Jestem Mamą Leosia:happy2:
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
reklama
Witam


Jestem mamą dwóch chłopców z roznica wieku 22 miesiace :-) -rocznikowo rok.

Mam nadzieje ze watek multimamusiek jeszcze odżyje :-D
 
Faktycznie chyba niewiele osób się tu udziela, ale żeby dopełnić formalności przywitam się. Jestem mamą Oliwki (wrzesień 2012) i Michała (kwiecień 2014) :-)
 
Witam, jestem Karolina, mam 8 miesięcznego syna i wszystkie znaki na niebie wskazują, że w listopadzie 2017 zostanę ponownie mamą :)
 
reklama
@Moniorek, to wiele nas łączy :) U nas między dziećmi jest 16 miesięcy różnicy. Córkę mam w podobnym wieku, teraz ma 17 miesięcy i mam syna z lutego :) No i jestem z okolic, bo Białołęka, w sumie to tak pomiędzy Białołęką a Tarchominem :) I imię takie samo haha
 
Do góry