reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@AgaB33 sorki pomylilam bo robiłam parę rzeczy jednocześnie hehe :) 7 dni bierzesz jak chcesz wywołać @ i odstawiasz ... A jak nie wiesz czy ciąża to od pozytywnego albo od bety bierzesz i już :) beta z krwi powinna wyjść 8/9 dpo

Ogólnie to ja leki biorę od 16-25 dc i odstawiam jeśli nie ma pozytywu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@anja93 ja czekałam mega długo po zabiegu, bo zrobiło się z tego ponad dwa miesiące.... Ale ja miałam problem, bo w zasadzie cały czas krwawilam, po 6 tygodniach miałam następny zabieg, a jak po 3 tyg od drugiego zabiegu lekarka pozwoliła, to się bałam że coś będzie nie tak i czekałam jeszcze do następnej @...

Eh, byłam dzisiaj u lekarza. Lekarka jak zobaczyła moje gardło to się złapała za głowę. Powiedziała że jest bardzo żywo czerwone i że mam powiększone węzły chłonne... A z uwagi na możliwość ciąży nie mogła mi wiele dać... Dostałam jakiś syrop ziołowy, witaminę C, gardło mam płukac woda z solą i psikam jeszcze tym tantum verde. Dała mi skierowanie na badania (ob, morfologia i CRP) i jutro mam iść do niej z wynikami. A skoro już byłam się kloc, to zrobiłam sobie też betę. Wyniki powinny być po południu. I w sumie powiem wam że nie wiem czy będę się cieszyć jak ta beta faktycznie wyjdzie...
Wariatko masz sie cieszyć jak będzie pozytywna !!! Czasami choroba pozytywnie wpływa na początku ciąży [emoji4] bo organizm walczy z chorobą nie z zarodkiem... głowa do gory ;* herbata z miodem cytryna kocyk i nasmaruj sie takia wygrzewajaca mascia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaB33 dzisiaj mam 34 dc przy cyklach 30-31 dni. Tylko nie nastawiam się za bardzo, bo już miałam przed ciąża tak, że był cykl 42 dni przy tych 31 dniowych... Wtedy też nie czułam się na @ a jednak franca przyszła
No, a ja się teraz będę wylegiwac bo dostałam l4 do 26.10 a później będziemy patrzyć co dalej.
@roxie123 po prostu się boję że jakby coś to i tak nie poradzę sobie bez antybiotyku. A tego po prostu mega nie chce....
 
Aż mi ciężko Was nadrabiać :p
Witam wszystkie nowe aniołkowe mamy!

@roki_1991 Jasne, że się cieszyć! Mocno trzymam kciuki!
@Funia90 To i za Was potrzymam kciuki - by jednak ta krzepliwość dobrze wyszła. Jednak 30/33tc to wcześnie jak na rozwiązanie. Sama urodziłam w 35tc i potem było bardzo dużo nerwów.
@anja93 Mi lekarz kazał poczekać do pierwszej @, więc minęło ok 6 tygodni.
@nafoczka Ale i tak miło jak chociaż od czasu do czasu do nas zajrzysz :)
 
@roki_1991 na razie nie mysl do przodu [emoji4] lecz sie tym co masz . O której wynik ? To też masz długie cykle mi teraz lekarz chce unormowac z powrotem do 28 ... od 16dc biorę dupka i odstAwiam 25 dc . No i przyspieszenie owulacji z clo od następnego cyklu

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 ale ja od dawna mam takie cykle długie. Taka widocznie moja uroda ;)
Trzymam kciuki za Ciebie żeby się wszytko ładnie ułożyło :)
A jak tam reszta testujących? Kiedy się posypia jakieś pozytywy? :) kto testuje w najbliższych dniach??
 
@roki_1991 mi się zrobiły takie długie po poronieniach i lekarz powiedział że trzeba
wyregulowac cykl . Może warto byłoby zapytać swojego gina co myśli . Może w końcu sie ułoży ja już teraz nie mam parcia na szkło zupełnie się docielam z myśleniem o ciąży. Stosuje się do zaleceń modle sie i to musi wystarczyć [emoji5]
Czekam na Twoją betę [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry