reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka
Byłam wywołana kilka dni temu, tak wiec melduję, że wczoraj o 13.35 po długiej i trudnej walce z „naszymi” problemami, za to po szybkim i dobrym porodzie przyszedł na świat mój synek. Poznajemy się nawzajem, a ja nie mogę uwierzyć, że naprawdę trzymam go w ramionach. Życzę każdej z Was dużo siły do tej nierównej walki i wysylam pozytywne myśli- straciłam przed nim trzy ciąże i sama wielokrotnie wątpiłam czy mi się uda. W wolnej chwili w domu opiszę swoją ciążę w wątku o udanych ciążach. @Porzeczka1234 @kas90 powodzenia na ostatniej prostej!
 
reklama
@melania86 serdecznie gratulujemy i dziekujemy, ze napisałaś do nas :* cieszcie sie sobą jak najwiecej!
Mam takie jak powiedzmy podpaski w strukturze. Zerknę na te wielorazowe :)
Kasiu z tych "podpaskowych" jak mi sie mocno mleko lało to potem takie kłaczki jak z waty sie przyklejały do sutka a wiadomo dziecko potem cycusia mamla więc te materiałowe z afentu :p były dla mnie zdecydowanie praktyczniejsze i przetrwały 2 dzieci 6 szt :D
@marshia przytulam cie mocno! paietaj, że nie jestes sama, mi tabsy tez nie pomagały. Przy ostatnim moim poronieniu podjęli decyzje, ze robią zabieg i nie czekaja dłużej bo już płód był zbyt długo obumarły, a ja wciąz tylko plamiłam. wiec taki @bea25ta jest inne wyjscie....
@ovli22 kocham Twój niwy avatar
@bea25ta mydełka z brokatem nie zapomnij :D


a tak a propo, ja się w cień usunęłam dopiero po powrocie do pracy :D
 
@bertha za jajuszka kciukamy [emoji110][emoji110][emoji110] zdrowe piekne dorodne i gotowe do zaplodnienia

@Ilis91 niech ten cykl bedzie twoj, a lameta swoje zrobi. W koncu proroczy sen musi sie sprawdzic

@marzycielka81 jak synek sie miewa?

@funia 90 to nie tak ze nie lubie czarnego i szarego bo mam duzo takich rzeczy. Tylko chcialabym wiecej kolorow, a co wejde do sklepu i chce cos kupic to przewaznie szare i czarne. Dla chlopcow cos mniej kolorowych rzeczy robia. A mnie sie marza zolte, albo zielone.
Wozek masz super. Malutki i wszystko skladane. Dobry do domu i do transportu. My narazie debatujemy nad lozeczkiem. I pieknie ci wyniki sie naprawiaja. Mi gin powiedziala ze wyniki ksiazkowe. Wszystko w pieknych normach. Niejedna ciezarna chcialaby takie miec. Szyjka tez zamknieta i dluga jej zdaniem bo 3,5 cm.

@bea25ta dzis twoja wizytka. Niech przyniesie ci spokoj. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Daj znac jak wrocisz, a z goleniem to sie nie wypowiem...wczoraj na slepo robilam

@kas90 urosla Asiula. Teraz z @Porzeczka1234 bedziecie sie "scigac" ktora pierwsza bedzie rodzic. Dobrze ze masz skierowanie na ktg. Niech sie do ciebie przyzwyczajaja w szpitalu.

@Porzeczka1234 mam wrazenie ze dla dziewczynek jest wiecej kolorow, albo obracam sie w zlych sklepach. Tak kolorystyka to rzevz gustu i ... finansow [emoji4]
Okna to u mnie ostatnie podrygi. Wiecej juz nie dam rady. Wracam powoli do samopoczucia z 1 trymestru.
Pieknie utuczylas bydluniowa. Wyglada na to, ze niedlugo sie zobaczycie [emoji7] coz to bedzie za radosc

@Nadja_n wspolczuje rozdzwieku z mezem. To moze wynikac z jego profesji. Skoro siedzi w medycynie to wydaje mu sie, ze juz nic nowego nie wymysla. Jednak medycyna opiera sie na doswiadczeniach wiekszosci. A my jestesmy tym procentem wyjatkow, ktore sie do konca w niej nie trzymaja. Ja juz nie raz uslyszalam, ze skoro jestem w ciazy to napewno nie mam endometriozy. Tylko co zrobic z dokumentem od laparoskopii? Poza tym medycyna niejeden cud widziala. Pogadaj z chlopem by sie tak na tej skostnialej wiedzy nie opieral, a raczej poszerzal horyzonty. A jak nie chce pomoc to przynajmniej niech nie przeszkadza. Bo tu chodzi wlasnie o cud wspomagany lekami. Wspolnie wszystko jest mozliwe, a jak czlowiek nie sprobuje, to sie nie dowie [emoji8]

@Marthi gorsze dni bywaja, zwlaszcza ze wsrod wielu spraw ta jedna [emoji64] nigdy nie znika. Tule mocno by bylo ich jak najmniej. Dobrze, ze szybko sie podnosisz [emoji178] A usg dopochwowe przewaznie koncza po prenatalnych. Choc ja mam co wizyte na mierzenie szyjki.

@roxi123 nie siedz w krzakach tylko przygotuj sie na nowy cykl, co by cie nie zaskoczyl. Czas na najwazniejszy prezent pod choinke. A u was w domu czy nie to bedzie formalnosc.

@dzol [emoji4]

@iveo o maluszku zawsze pamietamy. To dzielny bobas, a takie niespodziewajki dla rodzicow nic przyjemnego. Wiem, ze chcecie juz do domku go zabrac, choc lepiej, ze lekarze od razu reaguja zamiast tulania sie od drzwi do drzwi. Niech malenstwo rosnie w sile. A jak ma na imie?

@matulkaa ilekroc piszesz tyle razy zastanawiam sie kiedy to zlecialo [emoji38] to dobry czas by zaczac sie cieszyc i rozgladac za pierwszymi zakupami. Pieknie ci rosnie 80% dziewczynka. A ta kobieta jest niezwykle ciepla i wrazliwa. My nie mamy wskazan, ale chce sprawdzic jak serce malego. Wiec ide na badanie 3 trymestru.

@anetkruczek cytat bomba. Zawsze lubialam Mahatme. Ten gosc potrafil wiele zdzialac wytrwaloscia [emoji8]

@magda1208 zdrowka kochana [emoji178]

@Maciejka78 byles sie zanadto nie stresowala. Wizyte ustawiaj tak by bylo dla ciebie komfortowo. A to, ze na poczatku czesciej to zrozumiale.

@mala79 [emoji110][emoji110][emoji110] za podwojna ciagla na tescie

@marshia nie odpuszczaj swojemu doktorkowi. Jak sama widzisz przygotowal sie na twoj test. A tego z wieczora olej. Kazdy organizm inny. Przytulam cie mocno [emoji179]

@burczus ty i @nafoczka to weteranki forumowe.

@agatush opiekuj sie Michasia [emoji7] a takie skoki rozwojowe przy zabkach moga czesciej wystepowac. Czyz to szczescie nie jest cudowne? Moze poza zmeczeniem mamy. Tulcie cie mocno. Ucaluj corcie [emoji8]

@bobasek1990 kiedys mialam szkaplerz karmelitanski. Nosilam na szyi. Nie chodzi o to by byl talizmanem, tylko by przypominal ci o modlitwie, ufnosci i nadziei. To nie ma znaczenia gdzie go nosisz. To dzieki niemu ma byc mocniejsza twoja wiara.

@ovli22 odpocznij, nabierz sil i wracaj do nas [emoji8] czekamy

@melania86 gratuluje Synka [emoji253][emoji64]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry