reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki krem na rozstępy?

Witam wszystkie mamusie [emoji4] ja z takim pytaniem co do rozstępów.... Czy może któraś z Was mi powiedzieć czy mogę używać będąc w ciąży serum na rozstępy który ma w składzie kofeinę? Chodzi mi konkretnie o Soraya Body Diet24 Serum do ciała zapobieganie rozstępom... Będę wdzięczna za odpowiedź [emoji4]
1463081383-1d1mld.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśi macie problemy z rozstępami na piersiach to polecam serum Frashe. Smarowałam sie nim podczas ciąży i podcza karmienia.Biiust ani nie stracil na jedrności ani nie miałam rozstępów ;)
 
Elancyl ma bardzo dobre produkty, niestety w tym przypadku wysoka jakość idzie w parze w ceną.
Możesz spróbować zwykłego olejku z ... lub olejku z zielonej kawy (ja zamawiałam na allegro), w połączeniu z tą słynną szczotką z rossmana z pewnością osiągniesz super efekt.
Z tego co pamiętam, elancyl dodaje w zestawie z niektórymi kremami też taką szczotę do masażu
icon_wink.gif
 
reklama
Jeśi macie problemy z rozstępami na piersiach to polecam serum Frashe. Smarowałam sie nim podczas ciąży i podcza karmienia.Biiust ani nie stracil na jedrności ani nie miałam rozstępów ;)

Własnie sobie o nim czytam i składowo wydaje się fajne Czy jenak powieksza biust? Bo sama nie chciałąbym tak do konca powiekszać. Wolałabym ujędrnić ;)

Frashe daje wlaśnie ujędrnienie piersi. I to ujędrnienie sprawia, ze biust wydaje się wiekszy. Po prostu piersi nie sa jak dwa obwisłe naleśniki ale zyskują na objętości i to sporo.
 
Do góry