reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
To dobre wieści[emoji110]
A kiedy laparo?
Szczepiłaś się na żółtaczkę?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
7 listopada przyjęcie do szpitala. Pytałam lekarza czy mam robić jakieś badania to powiedział, że wystarczy grupa krwi. A jak miałam 2 lata temu to w szpitalu pytali czy szczepiłam się na WZW B, to tylko na miejscu pobrali krew i zbadali.
 
Ostatnia edycja:
reklama
7 listopada przyjęcie do szpitala. Pytałam lekarza czy mam robić jakieś badania to powiedział, że wystarczy grupa krwi. A jak miałam 2 lata temu to w szpitalu pytali czy szczepiłam się na WZW B, to tylko na miejscu pobrali krew i zbadali.
Mi lekarz mówił że będę musiała się zaszczepić przed...no i wymazy,krzepliwosc i morfologia krwi...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz mówił że będę musiała się zaszczepić przed...no i wymazy,krzepliwosc i morfologia krwi...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Acha a już się szczepiłaś? Bo to szczepienie 3 etapowe w ciągu pół roku więc ja i tak bym nie zdążyła. Masz już termin na laparoskopie?
 
Do wtorku jeszcze 4 dni!!!! Do 10 dni od owulacji dochodzi do zagnieżdżenia, potem 48h żeby zarodek zaczął wytwarzać hormon beta hcg.
Więc ja, nie brałabym pod uwagę dzisiejszego sikańca
 
reklama
a w ogóle wiecie jaki głupi test kupiłam, jak zwykle 2 pola, kreska kontrolna i testowa, ja patrzę o Boże dwie kreski !!!!! a okazało się, że żeby test był pozytywny, musi pojawić się jeden plus, normalnie się wkurzyłam :p
 
Do góry