reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Czyli spoko ciąża Basiu ,oby tak cały czas ! Coś tam słyszałam o tych tętnach ,choć nie zwracałam na to uwagi w ogóle ... Dziewczynki miały wyższe czy coś takiego ?
Pogoda barowa...
Kurde gdzie TakaJ ???
 
reklama
Venicee, ja znowu nie widzę Twoich wiadomości.. wyświetla mi się fragment na głównej a jak wchodzę na sierpień 2013 to nic nie ma. Dziwne to strasznie [emoji12]
Też się zastanawiam co z taka.j hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a tu znów cisza nastała. My rozpoczynamy starania o 3 malucha. juz zielone swiatło od gina jest, od engokrynologa tez. Dziś akurat zaczął sie okres wiec za niecałe dwa tygodnie zaczynamy. zobaczymy jak nam pójdzie i co zmajstrujemy :D
 
Zabila wow [emoji1][emoji1]w takim razie trzymam mocno kciuki [emoji1][emoji1]
Basia jak się czujesz co u Was?
Venicee jak Miki w przedszkolu ?
Ania w czwartek skończy pół roku szok jak to szybko zleciało.
Zaczynamy rozszerzać dietę i jest całkiem fajnie. Tymcio śmiga do przedszkola, trochę smarka ale pod kontrolą [emoji1][emoji6]



 
Żabila, ale super [emoji3] trzymam kciuki żeby wam szybko poszło [emoji6]
Aga, ja bez zmian czyli brak objawów [emoji849] za tydzień mam wizytę. Z tych mniej wesołych rzeczy to trochę się martwię bo odebrałam wyniki i glukoza trochę powyżej normy [emoji853]
Już pół roku? Ale ten czas leci [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
wow Żabila gratulacje decyzji ! czuję ze szybko wam pójdzie !
Basia nie martw się kochana na zapas ,po co dodatkowe nerwy!Jak po wizycie?
Aga pół roku ojaaaaa alez czas leci !
U nas obecnie niewesoło. Choroby nas zagnietły. Marysia pojedyńcze zmiany na płucach,od kataru ...Miki wirusówka. Zwariować idzie.
Martwie się o TakaJ nic wogóle nie zagląda...
 
U mnie po wizycie ok. Maluch ma 5 cm i sobie fika [emoji6] @Venicee mój Kuba też chory.. już na szczęście wychodzimy z tego ale już drugi tydzień jest w domu..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
ty weź graj w totka. :)

Czyli to już?! [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dpe8kin74.png
 
Do góry