reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzeci. Czekam na niego od 3 miesięcy.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez sie przygotowuje do trzeciego. Jestem pozytywnej mysli.
A mi troszke dzisiaj smutno, bo moj m pojechal do PL na weekend a ja jutro na wizyte sama jade. No ale jak mus to mus pojechal slozbowo, wiec wyjscia nie bylo. Az dziwnie sie sama w domu czulam, tak niespokojnie i pojechalam po brata :p
 
Ja tez sie przygotowuje do trzeciego. Jestem pozytywnej mysli.
A mi troszke dzisiaj smutno, bo moj m pojechal do PL na weekend a ja jutro na wizyte sama jade. No ale jak mus to mus pojechal slozbowo, wiec wyjscia nie bylo. Az dziwnie sie sama w domu czulam, tak niespokojnie i pojechalam po brata :p
No widzisz, jak człowiek nie przyzwyczajony do samotnych wieczorów, to faktycznie idzie na głowę dostać. Mój na dwóch ostatnich wizytach też nie był ze mną, nie dostał wolnego... Z Gorzowa do Poznania daleko nie jest, ale warunki pogodowe były okropne, tak lało, że wycieraczki nie nadążały. Ma transfer całe szczęście jedzie ze mną. Mam nadzieję, że wrócimy we czwórkę [emoji5]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieje, ze wszystko bedzie oki. W sumie niepotrzebnie sieje ci zamet w glowie. Teraz juz na nic nie masz wplywu, zrobilas co moglas. Teraz zostaje tylko relaksik:)
Hah, jestem zrelaksowana jak nigdy dotąd. Przewiozłam dziś taczka chyba z tonę ziemi, więc naprawdę nie mam już siły się zamartwiać. Konkretny stresik myślę, że dopadnie mnie już 1dpt i tak aż do bety. Wtedy to chyba dopiero pierdolca dostanę.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzisz, jak człowiek nie przyzwyczajony do samotnych wieczorów, to faktycznie idzie na głowę dostać. Mój na dwóch ostatnich wizytach też nie był ze mną, nie dostał wolnego... Z Gorzowa do Poznania daleko nie jest, ale warunki pogodowe były okropne, tak lało, że wycieraczki nie nadążały. Ma transfer całe szczęście jedzie ze mną. Mam nadzieję, że wrócimy we czwórkę [emoji5]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
My to zawsze razem. To pierwsza wizyta kiedy jade sama, nie liczac nawet kliniki. Wszedzie ze mna jezdzi. Razem jestesmy prawie 8 lat a oddzielnie bylismy do tej pory tylko 3 dni. Strasznie tesknie za nim i taka jakas czuje sie malo bezpieczna. W niedziele juz wraca takze dlugo moja samotnosc nie potrwa :p
 
Hah, jestem zrelaksowana jak nigdy dotąd. Przewiozłam dziś taczka chyba z tonę ziemi, więc naprawdę nie mam już siły się zamartwiać. Konkretny stresik myślę, że dopadnie mnie już 1dpt i tak aż do bety. Wtedy to chyba dopiero pierdolca dostanę.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj na mnie tez czeka ogrod do ogarniecia na zime. Nie chce mi sie ruszyc dupy a i ostatnio u mnie pada. Zywoplotow nie przycielam, chwasty na korze wyrosly, winogrona trzeba przyciac i masa innych rzeczy do roboty. Moze w tym tygoniu to zrobie, bo potem tylko lezec bede po transferze :p
 
Dziewczyny tak patrzę że doktora tabletki chyba mi pomogły mamy przed 00 a ja cały dzień mam spokój jak dobrze ale nadal jestem taka słaba i mam nadzieję że noc też będzie spokojna ;) tak sie cieszę że to już sie skończyło i mam nadzieję że już tak zostanie a teraz lecę spać i nabierać siły
 
Dziewczyny tak patrzę że doktora tabletki chyba mi pomogły mamy przed 00 a ja cały dzień mam spokój jak dobrze ale nadal jestem taka słaba i mam nadzieję że noc też będzie spokojna ;) tak sie cieszę że to już sie skończyło i mam nadzieję że już tak zostanie a teraz lecę spać i nabierać siły
No to super, ze Ci pomoglo. To musi byc niesamowita ulga. Po tylu dniach kochana to musisz byc wymeczona. Odpoczywaj i nabieraj sil. Spij dobrze ;)
 
Dziewczyny tak patrzę że doktora tabletki chyba mi pomogły mamy przed 00 a ja cały dzień mam spokój jak dobrze ale nadal jestem taka słaba i mam nadzieję że noc też będzie spokojna ;) tak sie cieszę że to już sie skończyło i mam nadzieję że już tak zostanie a teraz lecę spać i nabierać siły
No to super, ze Ci pomoglo. To musi byc niesamowita ulga. Po tylu dniach kochana to musisz byc wymeczona. Odpoczywaj i nabieraj sil. Spij dobrze ;)
no powiem Ci ze już tak wymeczona jestem ze w dzień przespalam ponad 2 h żebyś wiedziała jaka to jest ulga teraz nabieram sił na piątkowa wizytę :) dobranoc kochana miłych snow :)
 
reklama
A ja jesli tylko finanse pozwola to jak najbardziej podejde drugi raz. Bardzo chcialabym dwojke dzieci i mimo, ze to cholernie trudne to wg mnie warto [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi narazie jest trudno ocenić tymbardziej ze z mężem jak jeszcze nie wiedzieliśmy o problemach zawsze planowaliśmy jedno...

---28tc---
 
Do góry