reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Ja też nie szczepie na rotawirusy bo raz że drogo a dwa nie jest to szczepionka na wszystkie tylko niektóre więc może wogóle nie zadziałać
 
reklama
Dokładnie Kasiek. Moja ciotka córkę zaszczepiła i młoda i tak zachorowała i tak więc bez sensu. A szczepienie musi być dwa razy. U nas dwie szczepionki ok 200e
 
U nas sa za darmo rotawirusy wiec szczepilam ;p kurde mały najgorzej znosi ta dawkę szczepień ...cały czas płacze jak się go dotyka i chyba ma gorączkę tak mi się wydaje a jeszcze na złość zepsułam właśnie termometr jego do ucha a jak próbuje zwykłym to jest taki ryk ze szok....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich troche nas nie bylo ale zawrit glowy w tym szpitalu , ogolem to czuje sie tu jak w akwarium wszedzie szyby kazdy widzi kazdego ,moj Misiek mowi ze ti wyglada jak wiezienie dla kobiet,;) Foxy_mama wspolczuje takiej sytuacji z mezem ale mam nadzieje ze sie opamieta bo dzieciaki to skarb , moj ukochany tez na poczatku jak mala plakala to nie chcialo mu sie wracac do domu ale wracal tyle ze dalo sie odczuc ze z takim przymusem, tez byly klotnie, ale teraz czuje ze strasNie chce pomoc jak lekarka ktora kolwiek mowi cos o malej to i mi i jemu lezka sie kreci:) teraz to przujezdza do nas do szpitala pomaga jak siebda jedzonko przywozi, Mala nosi karmi zebym miala chwile
Veronika_k piekny lampion Maly artysta ci rosnie
Emol gratulacje rocznicy;)
Kasieks bardzo fajny kombinezon
Mala dostaje antybiotyk i do inhalacji dwa ridzaje specyfikow do pedzlowabia gardelka i do pedzlowania nosa wiec jest co robic caly dzien;) miala usg brzuszka i ciemiaczka i wszystko w pozadku, morfologia wychodzi spoko, ale strasznie z nochalka cieknie i jak spi na boku to taka plama od sliny pewnie tej wydzeliny strasznie duzo i tak sie slini, powiembwam ze wczoraj przywiezli dziewczynke no tak na oko to moze 3latka wszyscy biegali rodzice rozpacz (wszystko widac bo wszedzie szyby) moj jakbwyszedl na papierosa to mowi ze chyba ich karetka przywiozla i tak szybko wbiegali, bosheee jak tak patrzylam na nich bo akurat karmilam Mala to mialam ochote sama isc i im pomoc toz to serce sie kraja jak sie tak patrzy na te biedne nasze dzieci jak im sie cos dzieje
 
Emol to mielscie chwile dla siebie ;p poswietowaliscie rocznice ? Tak racja ;p ale tak dziwnie ze poprzednie znosił dobrze :) dałam mu paracetamol i wkoncu po jakimś czasie sobie poszedł spać bez płaczu . Pati wspolczuje naprawdę nienawidzę szpitali :o po porodzie spędziłam 3dni gdzie wypuszczają wszystkich po 6h i myślałam ze oszaleje ciagle ktoś przychodził zero spokoju [emoji33] a jak mała to znosi ? Buziaki dla was x


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Spędziliśmy nawet miło, ale nawet nie nastawialam się na żadnego kwiatka itd. I dobrze bo znów bym się zawiodła. No taki z niego romantyk. Chyba nie ma co się łudzić ze po małżeństwie on nadal będzie się starał. Kupiłam wino, pogadalismy o mleku modyfikowanym :) itp. Potem małe co nie co i poszliśmy spać.
 
Emol właśnie tak to jest w tych czasach romantyków jest nie wiele ogólnie ... mój na początku zasypywał mnie kwiatkami a teraz nawet zwięzłego badyla mi nie podaruje [emoji1591][emoji23] sorry dziś mi kupił kwiata ale tylko dlatego bo mu wczoraj go pokazałam [emoji23]Rozmowy rodziców nawet na "randkach" przeważnie dotyczą dzieci i wszystkiego co z nimi związane , my na ostanim wieczorze razem gadaliśmy o kupach[emoji23][emoji23]. Ja właśnie sprzątam dom na raty bo mały ciagle płacze więc prawie cały czas na rękach [emoji33]...do tego dzwonili patole,że może wpadną do nas na kawkę ...na dziś zapowiadali huragan z ulewami i mam nadzieje,że on nadejdzie [emoji23][emoji41]. A w razie czego doradźcie mi jak zwrócić uwagę by ściągnęli dziecku buty?Albo inaczej jak odpowiedzieć na ich "on ma czyste ledwo chodził". Ja to jestem mało pomysłowa a oni wyczuwają to,że nie umiem szybko wybrnąć z sytuacji[emoji33] taka dupa ze mnie trochę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Specjalnie bym przemyka podłogi przed ich wejściem i powiedzieć że umylam podłogi i proszę o zdjęcie butów. A jak będą się wymigiwac to powiedz ze nie bedzie kawki jak będą buty na stopach i masz ich w poważaniu i niech ich huragan porwie!
A na " ja mam czyste buty" powiedz ze ty masz czystą dupę i jakoś się nie chwalisz
 
reklama
To powiedz im że u Was w domu wszyscy ściągają buty nawet czyste a dobrze wychowani ludzie dostosowują się do miejsca do którego idą. Chyba nie poszliby np. do kościoła w strojach kapielowych
 
Do góry