reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć Dziewczyny,
11.10. miałam pierwszą IUI po zastrzyku z Ovitrelle, 2 pęcherzyki pękły prawdopodobnie 12.10.
Od kilku dni zauważyłam, że mam nabrzmiałe piersi i pobolewa mnie brzuch, podobnie jak na @, często chodzę do toalety. Czy jest szansa, że się udało?
Pani doktor kazała zrobić betę dopiero 25.10. i nie wiem czy robić jutro lub w pon sikacza...
Ja iui miałam 13. Czekam do @. Po co się stresować? 10 dni po niby może coś wyjść ale to dość wcześnie. Jeśli już to beta w poniedziałek

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mnie to chyba bardziej to oczekiwanie i niepewność stresuje :( i codziennie pytający mąż: "nie musisz dzisiaj robić testu?" :p
ale chyba faktycznie lepiej poczekać..
 
Cześć Dziewczyny,
11.10. miałam pierwszą IUI po zastrzyku z Ovitrelle, 2 pęcherzyki pękły prawdopodobnie 12.10.
Od kilku dni zauważyłam, że mam nabrzmiałe piersi i pobolewa mnie brzuch, podobnie jak na @, często chodzę do toalety. Czy jest szansa, że się udało?
Pani doktor kazała zrobić betę dopiero 25.10. i nie wiem czy robić jutro lub w pon sikacza...
Witaj!
Na tym etapie każdy objaw może zwiastować zarówno ciążę jak i jej brak.
Najlepiej zrób betę w 13-14 dniu po inseminacji. Wynik bedzie wiarygodny, a testami sikanymi się nie sugeruj bo różne głupoty nieraz wychodzą.
Już tu na forum tak było, że na teście druga kreska a beta negatywna. Albo biel na teście a beta wskazująca ciążę.
Pewność daje tylko beta hcg.
Trzymam kciuki.
 
Kochane pytanie: chciałabym zacząć brać jakieś witaminy żeby się dobrze przygotować do procedury. Możecie coś polecić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Evelevel, ja podczas starań biorę tylko kwas foliowy.
Tak zalecił mi gin. Bo twierdzi, że należałoby najpierw zrobić badanie poziomu witamin by zacząć je suplementować.
A zbyt wysoki poziom pewnych witamin nie sprzyja zachodzeniu w ciążę, mam tu na myśli np Wit A.
Dopiero w ciąży i to w drugim trymestrze zaczęłam suplementacje i stosowałam "omega med dhea mama".
 
Evelevel, ja podczas starań biorę tylko kwas foliowy.
Tak zalecił mi gin. Bo twierdzi, że należałoby najpierw zrobić badanie poziomu witamin by zacząć je suplementować.
A zbyt wysoki poziom pewnych witamin nie sprzyja zachodzeniu w ciążę, mam tu na myśli np Wit A.
Dopiero w ciąży i to w drugim trymestrze zaczęłam suplementacje i stosowałam "omega med dhea mama".

Dzięki Kochana [emoji6]ja kwas foliowy biorę już chyba od dwóch lat czyli w sumie od początku intensywnych starań. Słyszałam ze koenzym pomaga a także wit D. Chciałabym się przygotować jak najlepiej a ze planujemy procedurę tak w styczniu wiec należałoby zacząć brać wit juz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Kochana [emoji6]ja kwas foliowy biorę już chyba od dwóch lat czyli w sumie od początku intensywnych starań. Słyszałam ze koenzym pomaga a także wit D. Chciałabym się przygotować jak najlepiej a ze planujemy procedurę tak w styczniu wiec należałoby zacząć brać wit juz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli mówisz o in vitro ja brałam tylko femibion natal 1. Mój lekarz akurat nie jest zwolennikiem tych wszystkich witamin bo jak go zapytalam to on na to ze wystarczająco obciążam żołądek i wątrobe a ile to ma osłonek i barwników itd. No j brałam glucophage xr i eutyrox ale to już na recepte.
 
Jeżeli mówisz o in vitro ja brałam tylko femibion natal 1. Mój lekarz akurat nie jest zwolennikiem tych wszystkich witamin bo jak go zapytalam to on na to ze wystarczająco obciążam żołądek i wątrobe a ile to ma osłonek i barwników itd. No j brałam glucophage xr i eutyrox ale to już na recepte.

O dzięki. Zaraz wygoogluje skład tego [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Kochana [emoji6]ja kwas foliowy biorę już chyba od dwóch lat czyli w sumie od początku intensywnych starań. Słyszałam ze koenzym pomaga a także wit D. Chciałabym się przygotować jak najlepiej a ze planujemy procedurę tak w styczniu wiec należałoby zacząć brać wit juz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do iui bralam folik koenzym q10 wit d bo mialam za niska...do in vitro i w ciazy femibion natal 1
 
reklama
Do góry