reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyspieszać spalania tłuszczu

emilkka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2015
Postów
15
Szukam preparatu, który pomoże mi chociaż trochę przyspieszyć spalanie tłuszczu. Coś sprawdzonego ktoś?
 
reklama
Polecam cutting edge. Ziołowy, bezpieczny preparat dla osób aktywnych fizycznie. Jeśli tylko będziesz leżeć to nic nie pomoże.
 
Joasia85, wląsnie przeczytałam gdzieś że to błoto jest bardzo dobre. tylko czy ja wiem czy mi się będzie chciało tak w to bawić?
Z kremami jest o tyle łatwo, że posmarujesz, wchłonie się i koniec a Tu tyle zabawy...
 
Joasia85, wiem że samo się nic nie zrobi, to raczej było pytanie retoryczne.
Jeżeli takie błoto jest na prawdę skuteczne, to warto jak najbardziej poświęcić na to czas. tyko też trzeba mieć co poświęcać. Bo ja czasu dla siebie nie mam za wiele, i każde takie zajęcie go ogranicza. A już chyba wolałabym przez ten czas sobie pobiegać.
Spróbuję tego błota. Najwyżej jeżeli nie będe używać, to oddam komuś. Ale jeżeli zoabczę efekty szybko to będe stosować.
 
A ja polecam mniej tłuszczu w diecie i ćwiczenia :)

marcyska34, ja ćwiczę, oczywiście, ze ćwiczę! biegam wieczorami i pracę też mam taką aktywną w miarę. więc nie jest tak, ze nie mam ruchu czy cos... Dietę też staram sie trzymać, zeby mieć wszystkie witaminy i żeby ograniczać włuszcze. Głównie jem węglowodany te pochodzenia naturalnego, czyli warzywka i owoce. Na przykład mięsa w ogóle nie jem, bo nie lubię. też nie piję napojów gazowanych, tylko woda i soki, które sama wyciskam. Ogólnie wydaje mi się ze dobrze podeszłam do tego gubienia kilogramów.
Jednak działanie od wewnątrz to jedno,a od zewnątrz na skórę też chcę działać, zeby mi się nie zrobiła małoelastyczna czy żeby nie wisiała zbędna jej ilość. DLatego szukam czegoś do stosowania zewnętrznego, co jednocześnie będzie przyjazne dla skóry ale też pomoże w tym procenie odchudzania.
pozdrawiam.
 
reklama
Zgadzam się, dieta i ćwiczenia są najważniejsze, ale też wymagają najwięcej samozaparcia i konsekwencji w działaniu. No i ciężko liczyć na błyskawiczne efekty, ale za to utrzymują się na dłużej, więc uważam, że warto.
 
Do góry