reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja spaceruje z psiakiem i corka wiec niema co narzekac na brak ruchu :)
Tez na poczatku ciazu w 1 trymestrze spalam po obiedzie wiecznie zmeczona i wykonczona mdlosciami meczyly mnie 2 msc cale dnie koszmar... ale teraz juz jest idealnie jemy wszystko wczesniej nawet na miesko patrzec nie moglam a jak poczulam zapach kebabow to odrazu wymioty niewazne gdzie..
u mnie obeszlo sie bez mdlosci ww ogole gdyby nie test i usg w 10tc to pewnie do 4 miesiaca nie skapnelabym sie,ze jestem w ciazy. Kebaby moglabym jesc codziennie szczegolnie baranine w placku..ehh juz mi slinka leci:wink::tak: oczywiscie nie przesadzam i jem raz na dwa tyg. no i ze sprwdzonego zrodla.
 
reklama
u mnie obeszlo sie bez mdlosci ww ogole gdyby nie test i usg w 10tc to pewnie do 4 miesiaca nie skapnelabym sie,ze jestem w ciazy. Kebaby moglabym jesc codziennie szczegolnie baranine w placku..ehh juz mi slinka leci:wink::tak: oczywiscie nie przesadzam i jem raz na dwa tyg. no i ze sprwdzonego zrodla.

Ale ci zazdroszcze....
ja w pierwszej ciazy tak mialam zero objawow nawet tzw miesiaczke mialam bardziej plamienia do 3 msc delikatne i myslalam ze to miesiaczka bo bralam wczesniej tabletki anty i mialam bardzo skąpy okres... i w 3 msc dopiero sie dowiedzialam o ciazy. Teraz odrazu w 6 tyg bedac w pracy mialam tak okropne mdlosci ze odtazu czulam ze to nie zatrucie zadne.. po pracy test i dwie kreseczki :) ohh jaka bylam szczesliwa 5 lat staran :) ale za to wymioty 10 razy dziennie mdlosci i zmeczenie totalne...
 
StKarolina extra znowu dziewuszka!!!

Ale dziś zimno brrrr.... może chociaż w tym roku zarazki trochę wymrozi, a nie ciągle zgnilizna.

Ja o 6.30 wstaję i młodego do szkoły szykuję. W dzień już nie śpię. Czasem mi głowa poleci, ale najczęściej wtedy dzwoni telefon... i jestem zła! Spać się kładę ok 21-22. Nierzadko zasypiam szybciej niż mój synek hihi. A jak chcę posiedzieć dłużej i przejdzie kryzys, to znowu zasnąć nie mogę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
StKarolina extra znowu dziewuszka!!!

Ale dziś zimno brrrr.... może chociaż w tym roku zarazki trochę wymrozi, a nie ciągle zgnilizna.

Ja o 6.30 wstaję i młodego do szkoły szykuję. W dzień już nie śpię. Czasem mi głowa poleci, ale najczęściej wtedy dzwoni telefon... i jestem zła! Spać się kładę ok 21-22. Nierzadko zasypiam szybciej niż mój synek hihi. A jak chcę posiedzieć dłużej i przejdzie kryzys, to znowu zasnąć nie mogę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie ostatnio problemy ze spaniem .... czuje ciagle podekscytowanie tk jak przed pierwsza randka lub wycieczka marzeń :) do porodu 4 miesiace,a dni staja sie coraz dluzsze...boje sie porodu,ale tez chce juz przytulic swoje malenstwo
 
u mnie ostatnio problemy ze spaniem .... czuje ciagle podekscytowanie tk jak przed pierwsza randka lub wycieczka marzeń :) do porodu 4 miesiace,a dni staja sie coraz dluzsze...boje sie porodu,ale tez chce juz przytulic swoje malenstwo
Nie Ty jedna zapewne podekscytowana jesteś. Ja też. Szczęśliwa, bo 6 lat musieliśmy czekać z decyzją o drugim dziecku. Ciąża to piękny czas[emoji4] mój mąż to ostatnio o trzecim dziecku nawet coś mówił. Zobaczymy...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem dziewczyny dziś po wizycie polowkowych badań.

Wszystko jest w najlepszym porządku. Po torbielach nie ma ani śladu iii... Wkoncu poznaliśmy płeć. [emoji16]
Będzie dziewczynka. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomość [emoji5] Gratuluje córeczki[emoji5]

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Hej dziewczynki. Ja wizyte mam 28go i mam nadzieje ze bobas pokaze co tam ma miedzy nozkami. Tez przedtem spalam na brzuchu ale teraz spie z rogalem i dajemy radę. Dziewczyny wam tez napina sie czasem brzuch w dole? Mam tak kilka razy w ciągu dnia. Zaczelam już kompletowac wyprawkę. Co do wozka twz ogladaman anexa ale w realu jakos mnie nie zachwycil. Poki co jestem przy bebetto bresso premium ale do kwietnia moge przypadkiem zdaboe zmienic woec poki co wstrzymuje sie z zanawianiem. Babka polecala w sklepie jedo bo wogole nie psuja się.
 
Hej dziewczynki. Ja wizyte mam 28go i mam nadzieje ze bobas pokaze co tam ma miedzy nozkami. Tez przedtem spalam na brzuchu ale teraz spie z rogalem i dajemy radę. Dziewczyny wam tez napina sie czasem brzuch w dole? Mam tak kilka razy w ciągu dnia. Zaczelam już kompletowac wyprawkę. Co do wozka twz ogladaman anexa ale w realu jakos mnie nie zachwycil. Poki co jestem przy bebetto bresso premium ale do kwietnia moge przypadkiem zdaboe zmienic woec poki co wstrzymuje sie z zanawianiem. Babka polecala w sklepie jedo bo wogole nie psuja się.

Te jedo brzydkie sa (przynajmniej nie w moim guscie)
A jak ten bresso premium na zywo? To ten z wzorzystym wzorkiem?
 
reklama
No jedo brzydkie. Bresso maja kilka rodzai tapicerek. Polaczone z biala skora.
No ta biala skora jak mi sie na poczatku podobala tak teraz wogole. Chyba mi sie gust zmienil[emoji16] i nie chce juz ani bialego materialu ani bialej skory. Wogole podobaja mi sie inne wozki niz na poczatku. Bardzo mi sie podoba stokke trialz i iCandy peach tylko ceny wysokie[emoji53]

Jeszcze mutsy mi sie podobaja ale o mutsy evo rozne opinie a o tym nowym nio to cena raz drozsza

Na pewno czekam na nowe kolekcje w pl i w srode jak bede w szpitalu to mam plan przeleciec kilka sklepow u mnie i zobaczyc czy cos mi w oko wpadnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry