reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzisiaj znów ketonów było tylko śladowe ilości (+/-) ale dużo piłam coś ponad 2 L, a przed sen wypiłam z 2 szklanki. za to cukier na czczo 108, ale zapomniałam zjeść ostatniego posiłku ok 21:30 ( tylko wbiłam insulinę i poszłam spać) a na Kolacje o 20:00 zjadłam chleb biały ( bo miałam taką ochotę ja nigdy) z szynka i ogórkiem i sałatą ( cukier po 1 godzinie to 121) Wiec podejrzewam, że ten cukier na czczo był bo za mało zjadłam, czy dobrze myślę?

A wiec albo musisz zmienić diabetologa albo nie ogarniesz tego . Ja mam ten sam problem i zaczynałam od 6 jednostek i już w tej chwili przyjmuje 22 jednostki po ponad miesiącu od wykrycia . Niestety dużo zależy o której chodzisz spać i o której przyjmujesz ostatni posiłek i co przede wszystkim . Picie mleka i białego pieczywa tu Ci na bank nie pomoże w dobrych wynikach. Ja chodzę spać późno bo o 1 w nocy i kolacje jem o 21 ale o 22:30 jem jeszcze mała przekąskę i o 23:30 daje insulinę. Co tydzień wysyłam wyniki mailowo mojej lekarce i ona zmienia mi dawki insuliny . To co Ty przyjmujesz insuliny toniesz nic i nie ma szans żebyś miała niskie cukry i pozbyła się ketonów .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgadzam się z Ropuszka... chyba trzeba się wybrać do diabetologa, bo to co możemy same modyfikować już próbowałaś i potrzeba żeby Cię dobrze na insulinie ustawili.

U mnie dziś 30 tc :) :D się pochwalę. plecy na dole bolą że psia mać. i pachwiny. Ale cieszę się mega że już ta trzydziecha odhaczona :)
 
Odświeżam! ;) dziewuszki jak przygotowania? Ja wszystko gromadzę wcześniej bo nie wiem co się wydarzy (mam cewnik w moczowodzie i w każdej chwili mogę trafić do szpitala). Ostatnio bardzo mnie boli przez ten cewnik więc mam obsesję żeby już wszystko przygotować. Piszcie, cokolwiek, co zgromadziłyście, czego Wam brakuje, czy imiona już wybrane? Piszcie bo ja przykłuta do łóżka chętnie poczytam :)
 
U nas już wszystko gotowe :) Ciuszki poprane i poprasowane..
Jeszcze czekamy na wózek i fotelik, pewnie do 2 tygodni powinien być.
Zostało 13 dni do ciazy donoszonej [emoji16]
 
reklama
Hej dziewczyny,
o ile jeszcze ktoś tu zagląda :p Jak tam ułożenie waszych pociech? Bo ja mam wrażenie że Mój Janek zrobił mi psikusa i dwa dni temu przekręcił się z główkowego na ... poprzeczne :/ A to koniec 35 tygodnia. Spotkanie z położną mam dopiero w poniedziałek, ale wydaje mi się że się nie mylę i wyczuwam główkę z prawej strony brzucha i pupę z lewej. Jestem ciekawa jaka jest szansa że jeszcze mu się odwidzi, a już się napaliłam na poród w wodzie =="
 
Do góry