reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ma ktoś receptę na bezsenność? Teraz nie śpiąc tak myślę, że chyba byłoby dobrze zastąpić jednego wroga innym... Mam tu na myśli dobranie się do naszej Kasy Chorych która opieszale przeciąga tę nową terapie...? Co myślicie o tym żeby zainteresować czymś takim jakieś media? I w końcu zgodzą się...
może to doda jeszcze power-a do walki...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
reklama
Ma ktoś receptę na bezsenność? Teraz nie śpiąc tak myślę, że chyba byłoby dobrze zastąpić jednego wroga innym... Mam tu na myśli dobranie się do naszej Kasy Chorych która opieszale przeciąga tę nową terapie...? Co myślicie o tym żeby zainteresować czymś takim jakieś media? I w końcu zgodzą się...
może to doda jeszcze power-a do walki...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Ma ktoś receptę na bezsenność? Teraz nie śpiąc tak myślę, że chyba byłoby dobrze zastąpić jednego wroga innym... Mam tu na myśli dobranie się do naszej Kasy Chorych która opieszale przeciąga tę nową terapie...? Co myślicie o tym żeby zainteresować czymś takim jakieś media? I w końcu zgodzą się...
może to doda jeszcze power-a do walki...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★

Ja myślę, że opieszałość nie zawsze jest złą wolą np.lekarzy ale winą procedur i papierków, których przeskoczyć nie mogą :(. A przekazywanie sprawy do mediów może pomóc, ale może też zaszkodzic.
 
Dami a wiesz Ty fajny facet jesteś. Lubię czytać Twoje wpisy. Przykro mi że przez to wszystko przechodzisz. Znam wiele osób co pokonały bydlaka i Tonie też się uda.Sprawę należy faktycznie rozglosnic w NFZ. Ja wiem ,że Wy razem Asia będziecie szczęśliwi. Nikomu tak w grupie nie kibicowałam jak Wam. U mnie kijowo, bo leki odstawiłam po ciąży patologicznej a beta rośnie. Lekarz zamiast ciąży zobaczył dwa mięśniaki, których miesiąc temu nie było. Jestem zmęczona własną historia. Objawy ciążowe mam a ciąży ponoć brak. Betę mam jeszcze powtarzać.
 
Dami a wiesz Ty fajny facet jesteś. Lubię czytać Twoje wpisy. Przykro mi że przez to wszystko przechodzisz. Znam wiele osób co pokonały bydlaka i Tonie też się uda.Sprawę należy faktycznie rozglosnic w NFZ. Ja wiem ,że Wy razem Asia będziecie szczęśliwi. Nikomu tak w grupie nie kibicowałam jak Wam. U mnie kijowo, bo leki odstawiłam po ciąży patologicznej a beta rośnie. Lekarz zamiast ciąży zobaczył dwa mięśniaki, których miesiąc temu nie było. Jestem zmęczona własną historia. Objawy ciążowe mam a ciąży ponoć brak. Betę mam jeszcze powtarzać.

Napisałaś, że beta rośnie- jaka jest ostatnia wartość,która zrobiłaś i którego dpt? Bo to dziwne trochę...
 
A co to za historia z @MoKa ? Może ktoś streścić bo przegapiłam. Ktoś z jej kliniki śledził forum i zbierał jej posty? EDIT. już doczytałam, niezła akcja...
 
Ostatnia edycja:
Ma ktoś receptę na bezsenność? Teraz nie śpiąc tak myślę, że chyba byłoby dobrze zastąpić jednego wroga innym... Mam tu na myśli dobranie się do naszej Kasy Chorych która opieszale przeciąga tę nową terapie...? Co myślicie o tym żeby zainteresować czymś takim jakieś media? I w końcu zgodzą się...
może to doda jeszcze power-a do walki...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★

Ja pomoge jestem z wami. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co to za historia z @MoKa ? Może ktoś streścić bo przegapiłam. Ktoś z jej kliniki śledził forum i zbierał jej posty? EDIT. już doczytałam, niezła akcja...
Mniej wiecej. Po drugiej nieudanej procedurze poprosila o dokumentacje medyczna. Chciala konsultowac swoja sprawe w innej klinice i jesli wyciagneli by bledy to pociagnac obecna klinike do odpowiedzialnosci.
Przyszla na wizyte a tam oprocz lekarza byla wlascicielka kliniki z wydrukowanymi postami z forum.
Koniec koncow podobno sie dogadali ale MoKa zniknela z forum.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka a więc tak myślałam ze dzisiaj wyjdę ale CRP z 51 spadło na 27 a z takim trafiłam do szpitala więc nadal antybiotyk ale zamiast w kroplowce to w tabletce ten sam i pewnie w poniedZiałek wyjdę do domu powiedział że chce mnie mieć pod kontrolą aby nic się nie stało
 
reklama
Do góry