reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova - biedna Ty :( A to w miejscu tego kanalika zrobił się jakiś stan zapalny czy jak?

Liluli - naprawdę współczuję Twojej siostrze, ale tak jak mówisz żadne słowa nie pomogą tylko czas. Już nie pierwszy raz słyszę, że jest kłopot z kolejnym dzieckiem, gdzie z pierwszym nie bylo problemu...
Oby gorączka szybko spadła!

Chybra - Leon pewnie przeżywa cała szczepionek jutro już powinno być lepiej :)

Liluli i Ola W. - to u mnie mój jest chyba najmniejszy wagowo bo waży 5700g a mierzy 68 cm i naprawdę nie wygląda na jakiegoś niedozywionego bobasa. Mało mi śpi od początku w ciągu dnia i jest bardzo aktywny, ale przesypia za to noce. Może po tacie tak ma bo tata też mało jego ważył.
 
reklama
Liluli biedny Szymuś, oby go nie męczył długo.
Pumelova strasznie to brzmi.
Chybra Grześ też po ostatnim szczepieniu był najgorszy(tzn. Cierpiał) odkąd jest. Oby jutro Leon obudził się w innym nastroju.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak gotujecie warzywa, to gotujecie na parze czy w wodzie? Bo ja jutro małej chyba buraka ugoruję, bo z tymi słoiczkami to ubogo z wyborem warzyw.

Liluli współczuje siostrze, moja stara się 6 lat o dziecko, nawet już kilka razy invitro mieli, ale dalej działają. Raz poroniła, niestety oni w ogóle dzieci nie mają.

Dziewczyny a jak myślałam, że będę rodziła sn, to bałam się nie bólu, tylko że równo będę tam łaciną leciała [emoji14]

Dziewczyny ile dawałyście kropelek witaminy C ? Ja małej kupiłam, bo ten katar to konkretny ma, ale w sumie nic poza tym się nie dzieję. Jak do pn nie będzie lepiej, to idę z nią do lekarza.

Pumelova jak tam wizyta? Już wszystko drożne? ;)
Ja daje mojej 6 kropelek. Profilaktycznie i jak ma katar.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agniesia86 2x dziennie po 5 kropelek a potem raz dziennie. Maść majerankowa używasz?:)
Niestety nie, dalej zatkane[emoji85]

Mumusia nie, mam białą krope na sutku, po prostu to boli przy karmieniu.. na szczęście nie mam stanu zapalnego chociaż łatwo dostać przy czymś takim. To mi zostało po zastoju. Musiało mi mleko zgestniec i nie wylazlo cale. Robię kuracje lecytyna od jutra i jeszcze próbuje 2 domowych sposobów których nie robiłam wcześniej- z oliwą i sodą:D

Chybra mam nadzieję że wszystko dobrze w nocy

Jozdzi moja na 4 miesiące miała 6kg. I 60cm:)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę że każdy inaczej:D mi też lekarz powiedzial, bez konsultacji nic nie podaje;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też cebion:D ale to jest witamina C, nie da się tego przedawkowac. Raz zdawałam 1x10 kropelek a potem 2x5 potem 1x5 aż odłożyłam bo to chyba nie było przeziębienie [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry