reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 krwawienie nie oznacza najgorszego musisz zdac sobie sprawe ze jestesmy narazone na zagrozona ciaze i dlatego wiedzac to powinnas sie uspokoic brac leki i zostaeic wszystko w rekach Boga. Nie raztaki szpital dzoala stresujaco na nas wiec w cale nie jest tak ze moga Cie uspokoic a wrecz odwrotnie teraz bym to samo zrobila co Ty a dzisiaj skontaktowala sie ze swoim lekarzem jesli masz taka mozliwosc. Znam takie przypadki co sie z noch lalo a utrzymaly ciaze ;)
Przepraszam ze wczoraj cisza ale mialam wczoraj kiepski dzien mam z mezem ciche dni poklocilismy sie i sie do siebie nie odzywamy takze ta odleglosc w zwiazku nie jest dobra na dluzsza mete. Ja juz padam a jeszcze 4 dni pracy ehh :/ wczoraj na szybciocha posprzatalam lazienke i grzecznie o 21 poszlam spac.
Milego dnia:*
 
reklama
Kochane nie śpię bo nasiliły mi się bóle żolądka i pleców są takie jak podczas poronień, które miałam wcześniej .
Modle się i zostawiam wszystko w rękach Boga . Rano zadzwonie do doktor i pojadę na dyżur. Krwawienia nie mam ,ale ja nigdy nie miałam krwawień dlatego wczoraj się zdziwiłam.
Zawsze te straszne bóle pleców, żołądka podbrzusza i jajników.
 
Ostatnia edycja:
@magda1208 a plamienie ustalo? To bedzie wszystko dobrze moze zabradzo panikujesz;) i sie stresujesz przeciez jestes w ciazy musisz cos odczuwac organizm sie dostosowuje do sytuacji ;) Ktory to tydz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@magda1208 a ktory to tydz ciazy?? Wlacz sobie tv ;) nie mozesz sie zalamywac bo jeszcze bie raz stresy beda.
Wy mi lepiej powiedzcie jak tu sie z facetem pogodzic jakos jestem straznie obrazalska i nie umiem tego zmienic:/
Dzisiaj the voice of Poland ktos oglada??
 
Mam lekkie zabarwienie ,tak jak by zabrudzenie śluzu. Potrafię odróżnić bóle ciążowe od bóli jakie towarzyszyły mi podczas poronień.
 
@magda1208 musisz zmienic myslenie:) kobitki tu mialy plamienia mialy tez niby zaniki objawow a bylo wszystko ok jak bedziesz zle myslec to moze dojsc do poronienia z powodu skurczow wiec wez sie w garsc;) a jesli ip mialaby Cie uspokoic to sie wybierz tylko musisz wiedziec ze moga Cie zostaeic na obserwacji co tez jest nie dobre ja nie lubie szpitali czlowiek najlepiej czuje sie w domu.
 
reklama
@magda1208 kochanie mam nadzieję że jednak się mylisz ;* chociaż my już znamy się na tyle i zazwyczaj nasze odczucia nas nie mylą :( mocno wierzę że jednak to nie jest to że to stres nasila tylko ból zoladka... i ze uslyszysz dobre wieści ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry