reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hmm.. w sumie @membaris byłoby super gdyby to były objawy. Dziś 21dc, w środę będę betę robić aby wiedzieć czy progesteron odstawić. Będzie 26dc więc powinno wyjść jeśli będzie. Bardzo bym chciała aby to było teraz lub za miesiąc :-) a Tak przy mojej niecierpliwości najgorsze to czekanie..
 
Ostatnia edycja:
@anja93 czyli czekasz do drugiej @ żeby zacząć się starac.
@ZoryaX77 tak czekam do drugiej @ powinna byc okolo 2 grudnia i pozniej zaczynam sie starac. Ale nie jest to tak ze koniecznie musi wyjsc i kropka, w sumie nic na sile...co ma byc to bedzie. Wazne zeby chociaz w 2018 moje marzenie sie spelnilo.. :-) i kazdej tego zycze :-)
@AgaB33 trzymam kciuki MOCNO !!
 
@AgaB33 nie nastawiam się ale jestem dobrej myśli [emoji4] ja mogę testować dopiero w poniedziałek za tydzień bo miałam pregnyl i muszę odczekać 14 dni

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 ja zrobię w środę. Jednak w obu ciazach w 25dc nie wyszło. Środa to będzie 26dc. Gdyby nie ten progesteron to wcale bym.nie robila tylko czekała do dnia miesiączki no ale trzeba.
 
Do góry