reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tylko skąd te mięśniaki , miesiąc temu ich nie było . Mam nadzieję że te wszystkie zastrzyki nie spowodowały że One tak szybko się pojawiły .
 
reklama

Dziwię się, że lekarz wykluczył ciążę pozamaciczna przy takiej niskiej becie. Przecież pecherzyk widoczny jest przy duzo wyzszych wartościach a i wtedy z jego zlokalizowaniem są czasami trudności (wiem to niestety z własnego doświadczenia). Ale oczywiście nie jestem lekarzem i jeśli lekarz jest pewien to ok, trzeba czekać co dalej się stanie z beta. Trzymam kciuki, żeby ta niepewność się skończyła.
 
Dzien dobry wszystkim.... u mnie średni chyba dzień się zaczął. Niestety 8dpt a brzuch zaczął boleć jak na @,poprzednio też tak było :( ale staram sie jakoś trzymać, mąż dzisiaj w domu to przytula i pociesza ze jeszcze nic straconego. Pozatym rano synek przyszedł do nas poprzytulal się i powiem wam że poczułam się bardzo szczęśliwa i wiem ze nawet jeśli się nie uda i skończymy etap staran o kolejne dziecko to podniose się szybko z dołka bo mam dla kogo... syna i męża :) :) Ale ból zostanie na długo... pewnie na zawsze i zawsze będę pamiętać co kruszynkach, ale będę miała spokojne sumienie ze zrobiłam Szyszko aby ze mną zostały i były , tylko nie wszystko jest od nas zależne. Chciałabym tylko moc powrócić do swoich koleżanek znajomych z małymi dziećmi ewentualnie w ciąży... Ale chyba nie będę potrafiła,prędzej znajdę nowe takie Stare panny które już przekwitly i nie zajda w ciążę aby mnie serce nie bolało;) ;)

Mnie w zeszłym cyklu brzuch bolał jak na @ i wiedziałam, z coś się dzieje (była chociaż biochemiczna). A jak nie ma objawów to dopiero stres :). Jeszcze nie robiłaś bety więc nie martw się, może wszystko się skończy dobrze.
 
Ja też trzymam, i to bardzo mocno za @walczaca o szczescie :).
A Ty @hope322 jak się czujesz? Jakieś objawy ciążowe już masz?
Powiem Ci, ze chyba powoli zaczynaja sie mdlosci. Narazie sa bardzo lagodne. Boje sie jeszcze cieszyc. Robilam test i kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej ale uspokoje sie i uwierze dopiero po wizycie serduszkowej. Dziekuje, ze pytasz :)
Mam nadzieje, ze za chwile Ty zobaczysz piekny wynik bety, bo na test pewnie sie wczesniej nie skusisz ;)
Dopisze jeszcze, ze brodawki mam ciemniejsze i widac kilka zyl na piersiach ale nie bola i nie sa wrazliwe. Innych objawow nie mam, brzuch nie boli ;)
 
Powiem Ci, ze chyba powoli zaczynaja sie mdlosci. Narazie sa bardzo lagodne. Boje sie jeszcze cieszyc. Robilam test i kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej ale uspokoje sie i uwierze dopiero po wizycie serduszkowej. Dziekuje, ze pytasz :)
Mam nadzieje, ze za chwile Ty zobaczysz piekny wynik bety, bo na test pewnie sie wczesniej nie skusisz ;)
Dopisze jeszcze, ze brodawki mam ciemniejsze i widac kilka zyl na piersiach ale nie bola i nie sa wrazliwe. Innych objawow nie mam, brzuch nie boli ;)
Jestesmy razem na tym samym etapie,a objawy nas roznia;) Ty juz masz jakies poczatki mdlosci,a ja nie.Za to bol piersi po bokach i takie nabrzmiale sie zrobily i bol brzucha delikatny jak na @.Tez boje sie cieszyc jeszcze... byle do wizyty wytrzymac:)
 
Mam dziwne pytanie. Czy jajniki mogą uciskać na pęcherz?
Bo ganiam do kibelka co 20 minut z mega ciśnieniem a tam ino ino :confused:
Przy wcześniejszych stymulacjach tak nie miałam więc nie wiem o co chodzi:sorry2:
 
Dziewczyny potrzebuje rady - mój M kupił test ciążowy... chciałby żebyśmy wykonali jutro rano a to bedzie mój 10 dpt. Warto? Nie warto? Nie chciałabym sie załamać... czy cokolwiek może wyjsć??
 
reklama
@dami wiara czyni cuda [emoji2][emoji173]
Dzięki niej można góry przenosić.
Ja modlę się za Was każdego dnia [emoji173][emoji10] I coś mi mówi.... że będziesz tatą ;-) sam mówiłeś że jestem wiedźma [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry