reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Polecam szpital Bródnowski. Rodziłam we wrześniu 2016 roku (przez cc, ułożenie pośladkowe). Nie mogę się wypowiedzieć na temat samej porodówki, ale na patologii ciąży i już po urodzeniu dziecka było naprawdę miło :) Teraz mieli remont, to pewnie łazienki będą już w lepszym stanie :) Jedzenie mi smakowało, miałam pomoc pań położnych. Odpowiadały na każde pytanie dotyczące opieki nad dzieckiem. Miałam problemy z laktacją, ale dzięki wsparciu pań tam pracujących, po 4 dniach pojawiły się pierwsze kropelki :D W lutym znowu rodzę i na pewno tam! :)
 
Polecam szpital na Madalińskiego - rodziłam 13 miesięcy temu, poród sn, mąż był cały czas ze mną, o wszystkim byliśmy informowani i wszystko nam wyjaśniano - i podczas porodu i dalszego pobytu w szpitalu, który niestety przedłużył się do 6 dni bo Mała miała żółtaczkę. Drugi raz także zamierzam tam rodzić, tym razem jednak zgodnie z zalecaniami będzie cc (już wkrótce bo 13 listopada).
 
ja co prawda dopiero mam dzieciątko w planach ;) ale już wiem, że będzie to w invikcie. Widziałam też dużo komentarzy na temat cen leczenia w klinikach i tym bardziej polecam invikte bo teraz mają tam nowy program dofinansowań :)
 
reklama
W zeszłym roku żona rodziła na Karowej,bez problemu byłem z nią cały czas, opieka spoko no może poza panią od laktacji :wściekła/y::wściekła/y: i jedna położną a tak to całkiem nieźle :cool2:
 
Do góry