reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odrzucanie piersi

Agaa90R

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Październik 2017
Postów
27
O czym może świadczyć odrzucanie piersi u 7-tygodniowego dziecka? Mały ssie pierś a po krótkim czasie zaczyna ją wyrzucać. Problem dotyczy obu piersi chociaż przy jednej problem jest już po chwili karmienia. Pokarm jest tylko mały strajkuje w piciu...
 
reklama
O czym może świadczyć odrzucanie piersi u 7-tygodniowego dziecka? Mały ssie pierś a po krótkim czasie zaczyna ją wyrzucać. Problem dotyczy obu piersi chociaż przy jednej problem jest już po chwili karmienia. Pokarm jest tylko mały strajkuje w piciu...
Może za szybko pokarm wypływa i dziecko sie tym denerwuje. Spróbuj początek odciągnąć. Mi się też tak parę razy zdarzyło ze mala odwracała główkę od piersi maluchy mają różne okresy :) u mnie nie chciała pić jak zrobił mi się zastój w piersi potem nie chciała bo wszystko dookoła było takie fajne i sie rozglądała :) Może tez tak być ze ma za dużo bodźców karm go w jakimś spokojnym przyciemnionym miejscu
 
Do Olcia 1718
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że to ten skok i w końcu minie... Bo już jakiś czas temu było podobnie później minęło i wróciło ze zdwojoną siłą...
 
Dokarotka1988
No mały się właśnie strasznie rozgląda. Mam wrażenie że interesuje go wszystko tylko nie pierś.
 
reklama
Moja miała podobny problem i faktycznie, sprawa minęła w przeciągu tygodnia, choć zbyt szybkie wypływanie pokarmu też może być przyczyną. Polecam odciągnąć początkowe mleko, bo to późniejsze niby lepsze ;)
 
reklama
Do góry