reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
22 Listopad 2017
Postów
1
Czesc dziewczyny! Proszę o radę. Spóźnia mi się okres 10 dni, wczoraj lekko pobolewal mnie lewy jajnik a dziś leciutko podbrzusze i poleciało mi rano trochę zarozowionej wydzieliny jakby połączonej ze sluzem i przeszło po jakichś 2 godzinach i do teraz cisza. Piersi miałam mocno opuchnięte ale już dziś są normalne. Powiedzcie z własnego doświadczenia czy to może być ciaza?
 
reklama
Nie, no błagam trochę rozsądku! Apteka+10zl na test = odpowiedź
Pytanie na forum = wróżenie z kuli.
Co wybierasz???!!!
Każdy spóźniający się okres może wskazywać na ciąże. Dziwne, że zastanawia Cię to dopiero po 10 dniach. Dodatkowo jeśli test wyjdzie pozytywny, a miałaś zaróżowiony śluz powinnaś udać sie do lekarza, o zrobieniu beta hcg - przynajmniej 2 razy w odstępie 48h nie wspominając.
 
Test wcale nie kosztuje milionów ;')

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Ja rozumiem ze forum jest aby kazdej doradzic ale litosci ... Jak mozna zadac komus pytanie typu czy jestem w ciazy to jak isc do wrozki i zapytac sie czy wygram w totolotka

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zainwestujny w forumowego bota, który automatycznie i merytorycznie będzie na takie pytanie odpowiadać i temat zamykać?
Przeraża mnie niewiedza i strach przed odpowiedzialnością, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć dlaczego jeszcze nie zrobilas testu ciazowego, bo na wizytę i giną rzeczywiście czasem trochę trzeba czekać.
Najśmieszniejsze jest to, że za 2-3 dni pojawi się kolejna użytkowniczka z dokładnie takim samym pytaniem i zamiast użyć wyszukiwarki na forum, założy kolejny taki sam temat. Bo po co czytać siebie nawzajem...
 
reklama
Do góry