reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Maciejka78 no strach już będzie zawsze... Najpierw żeby biło serduszko, potem zeby donosic i urodzic zdrowe a potem się zacznie. Czemu kupę zrobiło taka a czemu nie śpi? A czemu tak długo śpi? Hehe....

@ Mickey homocysteine nie zrobiłam.... Może jutro się wybiore
 
reklama
Marshia ja jak miałam torbiel po poronieniu to gin kazał mi przyjść za MC bo mówił że pewnie się wchłonię i tak też było,często po poronieniu są albo cykle bezowulacyjne, albo robią się torbiel
Smerfik przy homozygocie to obowiązkowo rób homocysteina sory dziewczyny że nieodniose się do piostow ale ledwona oczy widze
 
@kas90 [emoji7] piękne dziewczyny
@smerfik88 odstaw zwykły kwas bo i tak przy tej mutacji się nie wchłania i bierz tylko formę metylowaną. Ja też mam homozygotę C677T, tzn. że odziedziczyłyśmy po obojgu rodziców mutację a nie tylko po jednym z nich (heterozygota). Czyli każde z naszych rodziców ma conajmniej heterozygotę. Sprawdź tak jak dziewczyny radzą poziom homocysteiny.
@mickey* wstydnisia może już w piątek będzie bardziej śmiała [emoji8]
@marshia dam znać dokładnie co u nas po wizycie [emoji4]
@Destino dużo zdrówka wam życzę. Wracaj jak tylko poczujesz się lepiej [emoji8]


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marshia ja jak miałam torbiel po poronieniu to gin kazał mi przyjść za MC bo mówił że pewnie się wchłonię i tak też było,często po poronieniu są albo cykle bezowulacyjne, albo robią się torbiel
Smerfik przy homozygocie to obowiązkowo rób homocysteina sory dziewczyny że nieodniose się do piostow ale ledwona oczy widze

Tak tez mi powiedział, przyjsc pod koniec cyklu, żeby zobaczyć czy rośnie albo przed owulką następną
 
Powiem Wam że ja też ciągle gdzieś jeżdżę zamiast trochę polezec odpocząć ale tak jest jak jest dobrze to najlepiej wszystko byśmy robiły jem też normalnie nie jakoś zdrowo ale wezmę się za siebie dzisiaj widziałam rączki nóżki i tworząca się pepowine super widok niech trwa teraz kolejna wizyta w Mikołajki
@kas90 @Maciejka78 trzymam kciuki żeby było wszystko ok
 
@iveo Nie to nie wszystkie. Czekam jeszcze na Test LCT, CBA i inne. Helicobacter mam ujemny. Imk to widzialyscie ;) Ana wyszky dodatnie chociaz rok temu ujemne wiec musze powtorzyc. Chociaz ostatnio walcze z infekcja ucha wiec nie wiem czy to nie mialo wplywu.. Zespol antyfospolipidowy powtarzalam ale wyszedl ujemny.
Oby te szczepienia poprawily twoje wyniki!
 
reklama
Do góry