reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja zaszłam trzy miesiące po CC z tym że ja praktycznie nie karmilam bo mały nie mógł się złapać piersi.Tylko ściągałam pokarm laktatorem. Potem przeszlismy na mnie.
 
Jesteśmy już po wszystkich konsultacjach.Usg głowy prawidłowe, rehabilitacji nie potrzeba, bo kręgosłup ok i kręczu szyi nie ma, mały ma prawidłowy rozwój psycho ruchowy tak stwierdziła pani doktor rehabilitantka
A jego sporadyczne krzywe patrzenie ?Większość lekarzy mówi że to albo dlatego że ma szeroko oczy a z czasem nos się mu wysklepi i będzie ok albo ma jakaś wadę wzroku która się ujawni dopiero gdy będzie starszy. Daruje sobie porady neurologa która go widziała 5 minut i stwierdzila że krzywo patrzy i źle stoi i nadaje się do gebetykow.Doktor rehabilitacji która badala go 20 minut i raczkowal przy niej w samej pieluszcze powiedziała że pięknie stoi i dobrze się rozwija.
 
@NewMom dobra informacja. Choć bym poszukała innego neurologa. Ja miałam badania genetyczne w ciąży i wiem ze którys z moich synów moze mieć zaburzony jeden gen. Moze ale nie musi. Ciesze sie , ze wyszło to z tych badań bo jak bedą starsi to mogli by szukać i szukać przyczyn . A tak to juz wszystko wiem
 
Ja nie szukam. Synek ładnie chodzi , mowi tata mama, baba, lalala, oko, raczkuje jak szalony, je ładnie, myje żeby, bije brawo, i zadnych tu nieprawidlowosci nie widzę. W drugiej ciąży (Aniołek 24 tydz) miałam robiona Amniopunkcje i dziecko było zdrowe genetycznie. W rodzinie też nie ma wad genetycznych. Pozatym syna prowadził świetny ginekolog w czasie ciąży. To że mająca bardzo źle opinie Pani neurologa kieruje go do genetykow toabsurd.
 
reklama
Do góry