reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie nasze dzieciaki mogą miło spędzić czas?

Dziewczyny, czy możecie poradzić jakieś miejsce, gdzie można wyprawić dziecku urodziny? Może bawialnia (choć nie koniecznie). A może jakieś inne miejsce. Jakie macie pomysły?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, czy wszyscy tu pomarli?
Ponad rok temu pytałam o to, gdzie można dziecku wyprawić urodziny. Nikt nie odpowiedział.
Jesteśmy po udanych urodzinach. Były 19 grudnia 2015 w Eurece na Piotra Ściegiennego. Dzieciaki bardzo dobrze się bawiły. Polecam.
http://www.fundacja-eureka.edu.pl/?q=node/23
Zapłaciłam 400 zł za 14 dzieci. Mogło być za tę cenę do 15 dzieciaków. Zaprosiliśmy 19 ale pochorowały się.
W tym był tort z Cukierni domowej. Starczył dla dzieciaków i malutkim kawałku dla rodziców. Ważne, że nie musieliśmy płacić za każdą herbatkę czy kawę dla rodziców, jak w niektórych bawialniach. Eureka sama dostarczyła kawę, herbatę, gorącą wodę, kubeczki i talerzyki.
Ciastka dla rodziców i ciasto sami przynieśliśmy.
Dzieciaki bawiły się 2 godziny eksperymentami fizycznymi. Prowadzący świetnie to przedstawiał. Najpierw pokazywał na solenizancie, a potem dzieciaki robiły to samo. Wszystkie były ogromnie zainteresowane.
 
Najlepiej spędzać wolny czas z dziećmi na świeżym powietrzu, gdzie również możemy ćwiczyc z nimi naukę np. dodawanie. W dzisiejszych czasach pełych techniki nie da się odseparować dzieci od komputerów ale należy to dobrze wykorzystać. Świetnym sposobem jest platforma edukacyjna, o której dowiedziałam się po przeczytaniu tego artykułu- Link do: Artykuł: Edukacja przez zabawę - nie tylko w podróży - Dzieciaki w Plecaki - propozycje aktywnego spędzania czasu z dziećmi.
 
Ostatnia edycja:
a jakieś fajne miejsce na spotkanie z przyjaciółką? gdzie mama moze wypoic kawe a dzieci się pobawic?
są takie kawiarnir w szczecinie?
 
podpinam sie pod temat, również z żoną zastanawiamy sie nad takimi miejscami :) Widze, ze ten Artyz jest całkiem popularny, az tak bardzo go polecacie? :)
 
i byliśmy jeszcze w Orsoli, super miejsce! nie na obiad, tylko na kawkę i ewentualnie kanapke, ale można posiedziec a dzieci mają duża sale zabaw.

właściwie to znalazłam to miejsce z blogów takich dziecięcych, nie wiem,czy można tu wrzucac linki? jak coś to wykasuję. Ale jest tam kilka innych polecanych miejsc też

Link do: Orsola

Link do: Restauracje przyjazne dziecku w Szczecinie i w okolicy. - Maluch w podróży

jeszcze w galerii północ jest też fajny kącik zabaw ( w pizzerii- mają domek i nasz synek tam pol godziny przesiedział :) -a pizzę też mają dobrą)

wrzucajcie swoje miejsca , bo my nie mieszkamy typowo w szczecinie zbyt długo i nie wiemy gdzie chodzic :/ , na dworze teraz ciężko byc dłuzej z dziecmi, a nie chcemy zamykac się w domu.
 
reklama
reklama
Do góry