reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka- mój ma już 6 zębów!! 2 niedawno wyszły ;)
Dobrze się czuję, już 24tydz. Tylko wszystko w strasznym biegu i ostatnio nie ma kiedy odpocząć, jeszcze remont do tego..

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
Wow, to Ty już jesteś w tym lepszym, przyjemniejszym okresie [emoji4]

Mnie jeszcze straszne wzdęcia męczą. Ogólnie gorzej znoszę tą ciążę od pierwszej. Wszystko tak jakby się nasiliło.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozrabiaja chlopaki[emoji3] moj chodzi coraz stabilniej i juz sie tak nie chwieje i nie siada na pupke co chwile[emoji3] zebow ma juz 12[emoji3]
Dominika a znasz juz plec czy ma byc niespodzianka?

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dominika jak mówisz że "był", tzn że jest lepiej? Błagam Cię pocieszenie mnie[emoji28]

Mój ma 8 zębów. Chodzi już naprawdę super, chociaż wiadomo że przy takiej energii wypadki się zdarzają. Ale np mój mówi tylko "nie" i to jest odp na wszystko. Dzisiaj udało mi się go namówić do powiedzenia dwa razy "tata", a nie tatatata albo mamamama i inne różne dźwięki [emoji28] Gada cały czas, ale na razie nie rozumiemy jego mowy [emoji6]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Effa, oj tak, drugi trymestr jest cudowny :) brak mdłości, zero senności, mnóstwo energii!! [emoji3][emoji3]
Mój zaczął chodzić z miesiąc temu. Jest bardzo ostrożny. Starsi to jak poszli to od razu biegali a ten zapobiegawczy ;)

Kayah - nie znam jeszcze płci
Za każdym razem tak się maleństwo odwraca że lekarz nie może sprawdzić... Bardzo bym chciała wiedzieć. Myślę że jeszcze przed świętami pójdę na USG po to tylko żeby właśnie płeć sprawdzić ;)

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff pocieszyłaś [emoji16]
Ja wczoraj wieczorem chyba skończyłam 1 trymestr, bo rzuciłam się na sałatkę śledziową i nic [emoji16]

Ja może w pon poznam wstępnie płeć. Chciałabym drugiego syna.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z dużym prawdopodobieństwem będzie drugi syn [emoji1]

Jakie macie pomysły na prezenty pod choinkę tym naszym urwisom? [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czasem mu robie kasze manne na zwyklym mleku. Wczesniej jadl chetnie, pozniej nie chcial za bardzo ale dzisiaj sprobuje mu dac znowu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry