reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Hej dziewczyny. Od pewnego czasu chodzi mi po głowie adopcja dziecka. Generalnie swoich dzieci mieć nie możemy. Tzn moglibyśmy gdyby było nas stać na ivf. Jesteśmy po jednej procedurze i mamy 2 córki. Ale moje serce pomieści więcej szczęścia. Dlatego myślę o adopcji. Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji jak ja?
 
reklama
@mmm... Gratulacje! Robisz coś wspaniałego dając temu dziecku kochający dom.

Szanuje i podziwiam. powodzonka

Właśnie... to dziecko w tym wszystkim robi coś wspaniałego...:)
A podziwiać naprawdę nie ma za co...
Przecież ludzie generalnie nie podziwiają kobiety, że zaszła w ciążę...? Także i w tej sytuacji nie ma co podziwiać... u nas jest ta różnica, że my w ciąży po prostu nie będziemy, bo nie możemy.. ;)

Pozdrawiam...


Riddikulus, jeśli to czujecie to super! My nie mamy dzieci i jesteśmy po 4 procedurach - brak zarodków. Także inna sytuacja. Powodzenia :-)

mmm... gratulacje! My czekamy na telefon......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry